• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 2 or700 ferdi tayfur ritim

burhan38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS2xxl
frden slmlar arkadaslar siteye daha once vercekdim ama sitedeki tamir den biraz gecikdik ama saglik olsun yeni yili,n ilk lerinden olalim dedik ve hazirladigim ritmi paylasmak isdedim gule gule kullanin perkisyon salim or700 kit ise standart kit SABAHCI.KAHVESI.S737.STY

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: tyros 2 or700 ferdi tayfur ritim

linkte problem var kardes yınede emegıne sağlık

frden slmlar yeniden yuklucem usdat yada bilen arkadaslar ilinki duzeltirse sevinirim

frden slmlar arkadaslar siteye daha once vercekdim ama sitedeki tamir den biraz gecikdik ama saglik olsun yeni yili,n ilk lerinden olalim dedik ve hazirladigim ritmi paylasmak isdedim gule gule kullanin perkisyon salim or700 kit ise standarthttp://www.4shared.com/account/home.jsp?sId=2M0tjTqz0OKFxHGG&&fau=1&ausk=zTQ6CTIzP1cP4bZB&hlfid=1074979111 kit SABAHCI.KAHVESI.S737.STY

Tesekkürler

arkadaslar inidirebiliyonuzmu ritmi

ben yardımcı olmak istedim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Eline saglik Burgan güzel olmus senin gibi bu isten anlayan tyros 2 kullanan arkadaslar paylassalar herhalde cok gûzel bir mozaikli ritimleri ortaya cikacak Tesekkürler

Eline sağlık üstad. Paylaşım için teşekkürler. Bu arada bu ritmi Tyros' da mı yaptın? Bunu özellikle soruyorum çünkü V2 de okudu. Öyleyse diğer tyros ritmlerini de okuması gerekir ama okumuyor. STY formatında olmasına rağmen, bir Tyros 4 ritmini okumadı. Bunu merak ettiğim için soruyorum. Sevgiyle kal.

Eline sağlık üstad. Paylaşım için teşekkürler. Bu arada bu ritmi Tyros' da mı yaptın? Bunu özellikle soruyorum çünkü V2 de okudu. Öyleyse diğer tyros ritmlerini de okuması gerekir ama okumuyor. STY formatında olmasına rağmen, bir Tyros 4 ritmini okumadı. Bunu merak ettiğim için soruyorum. Sevgiyle kal.
frden slmlar hocam evet tyrosda yapdim perkisyonlar salim or700 v1 kit ise standart yamaha kit ama belki perkisyon uyum sagladiysa v2 perkle olabilir gule gule kullanin bu arada cokdandir gorusemiyorduk umarim iyisindir kib gorusmek uzre frden slmlar

esekurler usta ellerine saglik