• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros 4 alacağım yardım arkadaşlar.

serkanfbgsts

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Or700 V2 Plus
öncelikle herkese bol kazançlar arkadaşlar.tyros 4 modelini cok beğendim.almayı düşünüyorum.yanlız forumu biraz araştırdım pek bilgi bulamadım.örneğin waw seslerden multipad nasıl yapılıyor?set yükleme nasıl yapılıyor?sample ses nasıl yükleniyor?yardımlarınız için teşekkür derim hayırlı günler bol kazançlar;)

Cevap: Tyros 4 alacağım yardım arkadaşlar.

Serkan sorduğun soruların cevabını bilememekle beraber sana bir tavsiyem olacak.

Tyros4'ü yerinde çok detaylı inceledim.Teknoloji olarak çok çok ilerde,performance lar süper,amma velakin şu anda Türkiye^de kendisi için müstakil yazılmış adamakıllı bir set yok,uğraşır ben yazarım diyorsan tamam.Ama aklının bir köşesinde bulunsun derim,zira kapalı kutu 11 bin tl bir para vereceksin,aynı aleti bir süre sonra 7000 tl ye satabilirmisin emin değilim.

haklısın kardeşim 11 000 tl az para değil.ama 8000 e kadar inşallah bulabilirim.tabı şimdi alamam.or700 le şimdilik idare ediyoruz.ama pad olayı ve korgda olmayan registrasyon olayı beni çok bağlıyo yamahaya.eğer waw dan pad yapma bilgin varsa benimle paylaşırsan çok sevinirim.çok merak ediyorum bunu nasıl yapılıyor diye.emeğine teşekkürler

Merhaba ben s 950 aldım. Hala gümrükte elime geçmedi. Alette Tyros 4 te olmayan özellikler var. Emo Usb uyumlu. Bu aleti bir inceleyin derim.

Tyros 4 teknolojinin geldigi son noktadir.gel gorki fiyatindan dolayi Tr de bir turlu tutmamistir,nevalesi azdir,bence biraz daha dusunmen lazim,geri satisinda cok zorlanirsin.cok muzisyen arkadasin cani yandi bu konuda.

Aynen Barış kardeş.Ben bu bilgiyi doğrudan dore'den aldım.Yine söylüyorum sesleri efsane,bir voice jeneratörü bar ki helicon un çok ötesinde.Ama set sorma :)

Selam, arkadaş tyros 4 den daha öte kalite teknoloji yok gibi. Bence seçimin iyi eğer piyasa işi yapmayacaksan tabiki. Şu örneği izlemediyseniz göz atın. Love story şarkısını şahsen hiç bu kadar can kulağıyla dinlememiştim :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-SZ2fNJJNsQ&list=PL56AEAA5C69BA2879&index=2]LOVE STORY, PLAYED ON THE TYROS 4 BY ROGER DIEHL.mp4 - YouTube[/ame]

Aytuğ abi ne gibi özellikler var?Zira Tyros4 te yoksa ciddi birşeydir.(Yanlış anlama tecrübe etmediğimden soruyorum)

tyros 4 yerine muadili ve daha kaliteli KETRON AUDYA5 almanı tavsiye ederim.ketron sayfasında demoları var. ayrıca daha yeni süper bi set yapıldı.bu çarşambadan itibaren bi hafta boyunca istanbul tunel müzikte tanıtımı yapılacak sonra farklı şehirlerde tanıtımı yapılacak.fiyatıda içinde seti ile birlikte kapalı kutu 3000euro
buda demosu hatta youtubede daha fazla demoları var. facebooktada münir taşkın akgeyik profili seti yazan kişinin profili ondanda detaylı sorabilirsin
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=UG5wjm3u6Q0"]KETRON AUDYA 5 DEMOLARI : Solo Sesler - YouTube[/ame]

ozel mesaj attim sana bir bak istersen...