• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 4 yaylı ses ve vahde ritim demo dinleyin

samsonthe

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 4 yamaha s 90
arkadaşlar geçen benim konuma bazı arkadaşlar yazmışlsrdı.tyros 4 yaylı seslerle ilgili..merak eden arkadaşlar için 2 adet mp 3 demo hazırladım.şarkıları birer kıtalarını kırptım sitenin serverine eklemek için..kullandım yaylı ses 24 adet yaylı sesin karışımıdır kendim yaptım..ritimide kendim yazdım üzerine şarkı okudum.bir dinleyin.şimdilik elimdeki sıcak yaylı ses olarak bu ses var..sizlerin takdirine yorumuna bırakıyorum bir bakın sevgilerimle....LEVENT.....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: tyros 4 yaylı ses ve vahde ritim demo dinleyin

okan09okan09

yorumunuz için teşekkür ederim...bu ses aletin kendi orjinal seslerinin bir karışımıdır aleti aldım alalı üzerinde çok fazla çalışamadım ramazan ayında boşum tek hedefim tyros 4 set yapmak yeni sampleler yeni drum kitler çok daha farklı olacak arkadaşlar

ses ve ritim şahane..

sesinde ömer danış'a benziyor...

emeğine sağlık...

ben çok beğendim arkadaşım sampling olmadığı halde gerçekten çok iyi bir ses yakalamışşın. birde mono özelliğini de kullanırsan daha iyi nüanslar yakalayabilirsin diye düşünüyorum.ellerine yüreğine sağlık

maşşlah sesin çok güzel :) emeğine sağlık

10 numara eline sağlık

Levent kardeş çok güzel çalışmalar olmuş ellerine ağzına sağlık. Devamından bizleri mahrum etme....

eline sağlık usta

frden slmlar levent gene dagitmisin valla yorum yazan arkadasin biri bu yaylilari galiba sampler zannediyo oysaki aletdeki sesler artik dusunmek lazim buna sampler atilsa neler olur gercekden kalite ortada sesinlede susleyince x6 bmw olmus valla