• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros 5 icin Sample ve ritim lazim

karahantruk

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland GW-8
Slm,
Arkdaslar slm tyros 5 icin sample baglama falan türkce ritimler nerden bulabilirim.Birde sample leri kullana bilmem icin ille flash memory olmasimi lazim.

Simdiden tesekkürler

Cevap: Tyros 5 icin Sample ve ritim lazim

flash memory herhalukarda lazim. bu ay yamaha resmi ana sitesinde tyros 5 icin türkish pack cikacak direk onu al

slm,
Bana biri ayriyeten baglama samle yükleye bilirmi tyros 5?

tsk

Tyros 5 sampler yüklemen icin önce Flasch memory olmasi lazim ve bildigin gibi Tyros 5 kolay samler yükliyemsin cunku daha EXPANSION MANAGER bitmedi biraz beklemen lazim
Ama ortamda bir program var onunla paket haleinde yüklemek mumkun yani anliyacagin Tek tek sampler yada ritim yüklemem imkanin yok su an icin biraz sapir et

Bende TYROS 5 Aldim Alet Harika ama Aletin cok eksikligi var yamaha üzerinde daha calisiyor Tyros 5 kulanan arkadaslar biliyor ne eksikliklerin oldugunu bunu icin Cok sabir etmeninz lazim 7 ayin sonuna dogru bence program bitmis olacak ..

EMO nun Tyros 5 cikardigi bu Türkisch Pack alan var mi aranizda setin nasil oldugunu ögrenmek istiyorum bu set o paraya degermi

evet degerli arkadaslaR yukardaki arkadasım sormus cevap vereyım tyros4 black kulanıyordum tyros 5 aldım beraberınde de emo usb emo set guzel fakat benım tyros 4 de kullandıgımın 10 da biri kadar ben hergun sahne alan biri olarak tyros 4 de cok rahattım sınırsız rıtım ve ses secenegim vardı sebebi ise awawe 10.5 programıyla korg olsun ketron olsun tum sampleleri kit leri cevirip kullana bilmem fakat simdi tyros 5 e emo setten baska bisey yukleyemiyorum yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim expansiyom menegerde tyros 5 e ceviriyorum fakat yukleme sırasınde oncekı setı sılıcem dıye yazı cıkıyo flash memorı var ustunde saygılar

12bin tl verilip alınan aletin halen eksikleri varsa batsın böyle alet.

Aynen ben düşünürken yorum yazmışsın,120000 tl ver set ara

Aynen ben düşünürken yorum yazmışsın,120000 tl ver set ara