• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros myros hikaye:) seslere bakarmısınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

technodex

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA4X
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=MsS4namp-WY&feature=related]Kurzweil PC3 - OS V2.0 - my favorite sounds - Part 2 - YouTube[/ame]

Cevap: Tyros myros hikaye:) seslere bakarmısınız.

sen tyros gormedin herhalde kardes yoksa sakami yapiyon? anlamadim kusura bakma=))

pa800 desen anlarim derrmisim=))

sen tyros gormedin herhalde kardes yoksa sakami yapiyon? anlamadim kusura bakma=))

pa800 desen anlarim derrmisim=))

Sana katılmamak mümkün değil;
casio AT serisinden bile daha iyi ses alırsın,
kaldıki tyros'larla mukayese edilir mi bu tonlar:D

HOCAM BELLİKİ SİZE GÜZEL GELMİŞ PAYLAŞMIŞŞINIZ.ama gerçekden de tyros serilerini dinlemenizi ve kullanmanızı tavsiye ederim. canlı canlı ama. kalın sağlıckala...

bunu söyleyen arkadasa tavsiyem emin olmayınca özellikle tyros serısını dınlemeyınce agzına tyrosu almasın

Merhabalar...

Hocam sen arkadaşlara bakma ; ben demek istediğini anladım...

Paylaşımınız için teşekkürler...

TYROS tabiki şahane bir cihaz.Seslerin,ritimlerin,fonksiyonelliğin v.s. gibi özelliklerin bir ortalaması alınsa belki de dalının en iyisi.En azından bir TYROS III edinmek lâzım...

Benim marka veya model takıntım yoktur , olamaz da ; yalnız: "casio AT serisinden bile daha iyi ses alırsın" ne demek şimdi bu hocam?Güldürmeyin Allah aşkına...

Şu var arkadaşlar ,öncelikle bilmediğimiz bir konuda yorum yapmayalım lütfen ; o beğenmediğiniz cihaz "Kurzweil PC3"tür.Bilmiyorum hiç bir PC3 deneme fırsatı buldunuz mu? Lütfen saçma yorumlar yapmayalım ; gerçekçi ve nesnel olalım...

Ben bir PC361 almayı düşünüyorum.İnceleme fırsatı da buldum.Harika bir ses bankası var ; çok orijinal sesler bunlar ; incelemenizi tavsiye ederim...

Selâmlar...

Bu alette polifoni oldukça yüksek olmalı çıkan ses normal bir ses değil :D ..Muhteşem bir cihaz olduğu her halinden belli...

Bu demoda zurna ve elektro olmadığı için arkadaşlar böyle bir yorumda bulunmuş sanırım...Kurzweil'ler için "teknoloji Harikası" lafı boşuna edilmedi...Casio AT serisi konusuna girmeye bile gerek yok...

Buyrun inceleyin...

amaa adam güzel çalıyor haa :)

alet kalite . buna türk sample attığınızı bi düşünün isterseniz

frden slmlar hakkatende tyros hikaye cunki tyrosu hayal edemeyince ancak hikaye olarak goruyoruz demmekii alllah alllah alllah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...