• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros2 user keman

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
tyros2 user keman hayırlı olsun

Ekli dosyalar

• MacitKeman.S330.rar
    339 bayt · Görülen: 485
Cevap: tyros2 user keman

paylaşım için teşekkürler...

hocam sonunda paylaştın:))) ellerine kulağına sağlık.

yükledinizmi? tyros la alakalı bişey lazım olursa söyleyin yaylı filan paylaşayım

hocam ses sorun olmaz olurmu hiç. elbet paylaşırsan bayıla bayıla indiririz:))

macit bu provo dostum paylaşımcı yardım severliğini taktir ediyorum.başkaları gibi öbür dünyaya saklamıyorsun....

teşekkür ediyorum arkadaşlar tamamen kendi emeğimdir ha korg ta kullandığım keman a benziyor ama sonuçta sıfırdan yaptım kullananlar yorumlarını yapsınlar ve soner set arıyorum komple bi set yapacağım ritimler önemli kesinlikle or700 ritmi olmamalı tyros gibi bi klavyeye or700 ritimleri ile düşürmeyelim biliyorsunuzki tyros orjinal ritim ile studio da yapılan kaset lerdeki ritimler aynı hatta geçen bi ritim yükledim sanki kaset yapımındaki 4-4 bu kadar güzel olamaz ha tabi or700 ritimlerini yoklukta kullanıyoruz ama tyros alan adamda onu kullanınca haliyle beyenmiyor el birliği ile bişeyler yapalım
bu arada öbür tarafa saklammıyorum yada bazı kişiler gibi satmıyorum ;) yakında yeni demolarımı koyacağım

teşekkürler.....