• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros3 sağlam roman rtimi hiç yokmu S:

kosavalı

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800 256rem,pa60,ketronxd9, g 600
arkadaşlar piyasada gezen setleri denedim ama sağlam roman ritimi trakya tarzı yada izmir tarzı yok desem yeridir kendim yazıyorum ama olmuyor kitler asma davullar basit geliyor. pa800de aldığım zevki alamıyorum bir kit vardı canlıdavul diye o işi bitiriyordu.acaba böyle bir kit mevcutmu tyros için yada yazılmış ritim set falan varmı.olan paylaşırsa çok iyi olur mezaramı getiricez setleri.inanın aletten soğumaya başladım :mad:

Cevap: tyros3 sağlam roman rtimi hiç yokmu S:

fero set var piyasada onda güzel romanlar var...

fero set var piyasada onda güzel romanlar var...

Erol selam,

800 setindeki canlı davul kmp sini TVN ye çevirip atabilirsin aletine

Erol selam,

800 setindeki canlı davul kmp sini TVN ye çevirip atabilirsin aletine

özkan çevirip atmak sorun değilde 800 varken o kiti almamıştım ve 800 ün ritimlerini nasıl okuta biliriz. artı t3 ün kit bölüme drum kit bölümüne kit atamazmıyız seslerin olduğu bölüme atıtığım kitler geliyo drum kit bölümünde 10 tane batı kit var ama 1 tane sağlam çıkmaz ben buraya beğendiğim 2-3 kit atamazmıyım.

ne fero setmıs be ya:)) nerde o guzel romanlar bız nıye goremedık..arkadasın aradıgı hasret tarzı taylan tarzı roman rıtımlerı..fero set soner kartın kıtlerıyle nasıl yapıyor o romanları bı anlatırmısınız???

tyrosa yapılmıs bı halt yok kardesım..aynen arkadasın dedıgı gıbı kıtını uvd ye cevırıceksın o senın dedıgın canlı davullar hasret 2 setteydı sanırım onu alıp orga atıcak rıtmını de kendın yapıcaksın yada yıne aynı usul cevırıceksın onu da tyrosa

Adam korglara bir sürü set yaptı .Tyros aldı acemi oldu. Sound iyi ama üretim sınırlı. Demekki neymiş soundtan daha onemlisi cihazın işletim sistemiymiş. Erol arkadaşım sen yine korga dön. Varsın rom sesleri iyiolmasın sample atarız. Birak yamahayı.

Adam korglara bir sürü set yaptı .Tyros aldı acemi oldu. Sound iyi ama üretim sınırlı. Demekki neymiş soundtan daha onemlisi cihazın işletim sistemiymiş. Erol arkadaşım sen yine korga dön. Varsın rom sesleri iyiolmasın sample atarız. Birak yamahayı.

doğru söylüyon umut. ama aleti çözdüm ritm yazma vs tamamdır. lakin zamanla bütün beğendiğim ritimleri yazabilirim. birde benim anladığım yamahada elinde nevale olanlar vermiyor devlet sırrı gibi saklanıyor ne hikmetse. fero set dediler piyasayı araştırıyom t3 için bulamıyom demek yok öyle bir şey. set konusunda kimse yardımcı olmuyor bir kaç dost hariç.demek bende yaptığım çalışmaların sadece demolarını paylaşıcam demektir. bir söz vardır bak bana 1 gözle bakayım sana iki gözle.bu alet elimde ama öyle ama böyle adam olur zoru seven biriyim ritimimi sesimide kendim yazarım. ama bu şekil olursa bende paylaşım yapmam. çünkü tyrosçularda paylaşım sıfır piyasada gezen setler belli zaten. yinede herkeze teşekürler..

erol abi hayırlı olsun ne zaman aldın t3,daha dün pa800 vardı sende :)

Erolcum sıkma canını 1 haftaya kadat BENİM T3 Setim bitiyor hemde bütün rtimleri kendim yazdım sabret biraz :)