• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros3rıdo set

• Konbuyu başlatan ocak76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 5K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ocak76

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha A3000 & korg pa1xpro
Arkadaşlar tyros3 setini srkn76 arkadşimla beraber hazırlamaya başladik sesleri juzisound sitesinden alicaz reg user olarak özenle hazırlıcaz ritimleri albüm kalitesinde yazicaz her ritimde one touch setting sesleri hazir olarak gelecek üstelik bu seti tyros3 kullanan arkadaşlara hediye edicez Yamaha kullanicilari hic birşey paylaşmiyor biz paylasicaz.saygilar

Cevap: tyros3rıdo set

Rıdvan hocam merhaba,
Bana boş disket lazımdı, foruma yazmıştım, sizde sürücü ile birlikte ücretsiz göndermeyi teklif etmiştiniz. Bunu hiç unutamam. Şimdide yamahacılar için özenle bir set hazırlayıp hediye etmek istiyorsunuz. Emekleriniz için ve paylaşımcı ruhunuz için teşekkürler hocam.

Selamlar.

Yapma be Rıdvan usta tyros aldırıcan bize yav..

Kardeşim valla unuttum hemen adres yaz özele göndereyim mahcubum sana iş yoğunluğundan unuttum özür dilerim hemen adres ver

Tyros çok güzel bir cihaz korga veda ettim ritm altyapı olarak süper sample işlemesi çok rahat

Kardeşim valla unuttum hemen adres yaz özele göndereyim mahcubum sana iş yoğunluğundan unuttum özür dilerim hemen adres ver

Hocam bu dediğim baya eski olay, zaten siz teklif etmiştiniz ama ben temin ettiğim için gerek kalmadığını belirtmiştim telefonda. Bu vesile ile biraz sohbet etmiştik. Şimdi sadece teşekkür etmek istedim tekrar, çünkü sizin gibi insanlar oldukça azaldı.

Saygılar.

Ben teşekkür ederim

Allah razı olsun.kardeş tyros 2yide unutmasanız bi babalık yap
sanız.şimdiden teşekkürler

merhabalar :)

Rido set A3000 de calisirmi Tesekkirler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...