• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros4 halay rıtım zurna edıt

• Konbuyu başlatan saltuks
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

saltuks

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
salım abının pop5 rıtmı nın drumunu bıraz edıtleyıp darbuka ve davul ekleyıp alt yapıyı duzenleyınce guzel bır halay rıtmı cıktı..salım abıme tesekkurler:))

Cevap: tyros4 halay rıtım zurna edıt

Virtual Dj programındaki FLANGER isimli effect i bilir misiniz ? Neden öyle bir effect gelip duruyor ? Çok rahatsız edici bence. Kulak tırmalıyor o effect. Bunun haricinde mükemmel olmuş. Zurna çok çok iyi değil. Biraz parlatılması gerek sanki. Ritim on numara beş yıldız.

iyi çalışmalar.

hocam o ses zurnanın edıtınden kaynaklanıyor..dedıgınız gıbı zurnalar cok cok ıyı olamaz baykal zurnanın kırmaları baykal zurnanın kendısı o kadar ıyı degılkı edıtı mukemmel olsun..rıtım konusuna gelınce rıtım benım de icime sindi tesekkurler..

zurna iyi bence sade hali tabiki :) tebrkler güzel olmuş

eline saglik bu ritim edit olayini keske kisa bir video ile gosterseniz ,cok faydali olur :)

kardesım ben halay rıtımlerınde 3 rıtım kanalı kullanmassam adam gıbı halay rıtmı olmadıgına ınanıyorum..1 kanal batısı 1 kanal agır olmamak kaydıyla davul ve bır kanal hafıf zıller ve alttan hafıf darbuka..yk tarzı bı cok rıtım dınledım zillerin hafıf darbukanın olmadıgı rıtım yok yalnızca alt yapı ve batı altında kaldıgı ıcın baskın degıller bu yuzden farkedılmıyorlar..

edıt kısmına gelınce teknık bılgıyı vıdeo ıle vermek mumkun ama temelde ne yapmaya calıstıgın ve kafandakı proje nın belırgın olması gerekıyor sanırım..cok ıyı rıtım yazan abılerımız var..korgda ornegın ce nın halay rıtımlerı guzel lakın hıc bırı kendı yorene hıtap etmıyorsa edıtı bılmek zorundasın ..
vıdeo hazırlıcak arkadasa sımdıden dıger arkadaslarım adına tesekkurler

güzel olmuş ritimde zurnada zurna okadar kötü değil yorum yapan arkadaşlar yorum yapacağınıza bir şeyler paylaşın yok hep yorum bu yüzden işte yamaha set sıkıntısı çekiyor