• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

usb nin içini pa600qt görmüyor

DOGUSUM88

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg pa800
arkadaşlar yeni 600 qt aldım içine 8gb kingston flash tatkım mp3 çaldırmak için ama flashin içini görmedi ne yapmam lazım bi dosyamı lazım flashın içine ya da yeni bi flash mı lazım taktığım flash eski baya

Cevap: usb nin içini pa600qt görmüyor

bide fisment çalışmıyor ne kadara yapılır acaba

FİLAŞ KARTINIZ ın içindeki verileri önce bilgisayarınızdan yedekleyin sonra gene bilgisayardan bu FİLAŞ KARTINIZA format atın. Daha sonra bu USB yi orga takın org üzerinden format atın ondan sonra FİLAŞ KARTINIZ daki oluşmuş olan dosyalara dokunmadan alt kısımlarına yedeklediğiniz ve FİLAŞ KARTINIZA da olmayan dosyalarınızı atık bundan sonra orga taktığınızda şayet FİLAŞ KARTINIZ arızalı değil ise ve format atılabildi ise görüp okuyacaktır. Kolay gelsin Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

FİLAŞ KARTINIZ ın içindeki verileri önce bilgisayarınızdan yedekleyin sonra gene bilgisayardan bu FİLAŞ KARTINIZA format atın. Daha sonra bu USB yi orga takın org üzerinden format atın ondan sonra FİLAŞ KARTINIZ daki oluşmuş olan dosyalara dokunmadan alt kısımlarına yedeklediğiniz ve FİLAŞ KARTINIZA da olmayan dosyalarınızı atık bundan sonra orga taktığınızda şayet FİLAŞ KARTINIZ arızalı değil ise ve format atılabildi ise görüp okuyacaktır. Kolay gelsin Saygılarımla,

Katılıyorum. Usb de virus olma ihtimali yüksek

tsk ederim dostlar halleettim çaldı mp3 u bide şimdi bişi daha sorucam sizlere flasha set indirdim pa600 için düzenlenmiş şimdi bunu alete nasıl üklemem lazım şu an mevcut bi se var silmeden mi yüklemelşliyim oksa direkmi bide nasıl üklenio

tsk ederim dostlar halleettim çaldı mp3 u bide şimdi bişi daha sorucam sizlere flasha set indirdim pa600 için düzenlenmiş şimdi bunu alete nasıl üklemem lazım şu an mevcut bi se var silmeden mi yüklemelşliyim oksa direkmi bide nasıl üklenio

Mevcut setini yedeklemen lazim. Media arti save sekmesi arti all secenegi arti new set arti setine isim ver arti tum kutucuklar dolu arti okeyle. Setini yedekler. Sonra ana ekrana don. Mediaya bas utikity sekmesine gel, alttakini sec en alt factory restart mi oyle bisi idi. Cihazi formatlar. Sonra kapat. Sonra ac mediaya gel usb yi sec istediğin seti bulup load de. Bukadar. Tum bu sorularının cevabını youtubeye korg puf noktaları yaz cikan kanal benim. Orada pa900 uzerinde ki 600 ile aynıdır yazılımı tum ince ayrintilari anlattim. Abone kal. Kolaylıklar dilerim