• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

usb setler çıkınca paylaşım durdu....

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
selam üstadlar bakıyorum usb setler paylaşım yolunu kapattı kırık da olsa kimse set paylaşmaz oldu yeni bişeyler üreten toplama derleme yapan da kalmadı galiba siteyi sık sık ziyaret ediyorum paylaşımları durdurmuşlar ne oldu kimse paylaşmaz oldu usb set alamayan var mesala adamlar kırık paylşaıyor onunda mı telif hakkı var hadi bu adam kırmadıysa paylaşmış yararlansın diye orjinal usb set zaten paylaşsanda kullanılmaz adamlar toplama sete bile 200 300 tl çekiyor ben seti kıranlara karşı değilim iyi yapıyorlar 1000 tl ye usb set alamam eski falan setlerle bişeyler yapıp işime bakıyorum istediğiniz tepkiyi verebilirsiniz nedesiniz haklısınız ama bizde haklıyız update oluyor ritim tanesi bilmem kaç euro sen bu seti yapdıysan güncellemesinide verecen para talep etmeyecen kısacası 1000 tl ye usb set alınıyor ve update lerede ayrı para veriliyor adamlar insanı nasıl kekleyecek işte böyle neyse yeni bişey varsa ve paylaşımcı birileri varsa yeni setleri bekliyoruz teşekürler....

Cevap: usb setler çıkınca paylaşım durdu....

Üstat çok haklısın ...

Bak kardeşim elimde 3 adet kilitli usb set var. Bu setlerden 2 tanesi update yaparken ücret istiyor son aldığım ise kesinlikle updatelerde ücret istemiyor. Usb setin en güzel yanı güncel ritimleri sana update ediyor. Yerinde olsam bir kere para verip sınırsız update yapan kişilerden set alman. Emek veriyor bayağı bir uğraşıyorlar işlerini yapıyorlar emeklerinin karşılıklarını istemeleri normaldir. Zaten bunun dolar olarak usb başına kilitleme yapmaları için korg firmasına para ödediklerini duydum yanlış hatırlamıyor isem. Son aldığım set tüm korg serilerine hitap eden bir set ve 1000 TL nin 3/4 fiyatında. Ayrıca usb 'nin tescilini yaptırıp usulsüz bir şekilde kırıp çoğaltıp satanlar veya ücretsiz yayanlar hakkında da çok ciddi yaptırımlar için tedbirlerini alıyorlar.Saygılarımla

Ayrıca dediğin bir konuya sonsuz katılıyorum. Update para ile kesinlikle olmamalı. Bu konuda çok haklısın.

Üstadım peki hangi kilitli Korg PA 4x için alalım ve pişman etmesin bizi hangisi