• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

user 1 ritm sıralamada yanlışım mı var ?

mustafacamci1977

Moderator
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Enst.
ROLAND E-A7
cıhazımın user 1 2 ve 3 bos dugunde kullandıgım ritmlerı user 1 de dizdim lakın cıhazı kapatıp tekrar actıgımda boş oldugunu gordum
once yuklemek ıstedıgım rıtmı acıp recorda bastım gelen uyarıya dırek okey verdım ..sonra sag ust koseden write style dedım hedef yerler zaten bos teker teker bu işlemı yapıp dızdım recorda tekrar basıp yes ıle cıktım ...tekrar kullanmak ıcın actıgımda emeklerımın bosa gıttıgını gordum ..bıyermı atladım yoksa başka bı sıkıntımı var?

Ritimleri hedef yerleri işaretledikten sonra acele ile ok butonuna basmadıysanız, sadece yeri seçmiş ve çıkmış oluyorsunuz. Aynı işlemleri tekrar yaparsanız kaydedeceksiniz. İleride seti tekrar yüklemek isterseniz diye de save butonu ile mevcut setinizi güncel olarak kaydedin...

hedef yeri sectıkten sonra kendılıgınden menuden cıkıyordu ve tek tek bu işlemi yaptıktan sonra user 1 e baktıgımda dızdıgım gıbı sıralamayı gordum ve oldu zannettım bırkac defa daha baktım baska menuye gırdıkten sonra gene uzer 1 de benım dugun ritmlerım mevcuttu lakın kapattım tekrar kullanmak ıcın actıgımda eskı halındeydı ve user 1,2,ve 3 tertemiz ..baska setten normal banklara kaval rıtmı yuklemıstım o duruyor fakat user duzenlememde başarılı olamadım .tekrar denıyeyım .teşekkur ederım