• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

V2 Plus- Ben sevdim de ne oldu? Gencebay Orhan

• Konbuyu başlatan arsenic
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

arsenic

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Tyros4 + or700 v2
Orhan gencebay'dan ben sevdim de ne oldu adlı parçasından bir bölüm...

Cevap: V2 Plus- Ben sevdim de ne oldu? Gencebay Orhan

Ya bu arkadaşlar neden akor basmazlar çok mu zor, arada bir akor basın ya.. Akor dışında iyi.. :)

selam Arsenic arkadas herhalde bundan sonra senden midi beklentilerimiz olsunmu Orhan Gencebaydan,eline saglik tesekkurler

Selam mfsert arkadaşım. Aslında akor kalıplarını biliyorum ama nedense söz gelimi la üzeri çalıyorsam la dan bir kez akora basmak yeterli geliyor. Sanırım normalde meyan ve elektroyu fazla kullandığım için (günlük çalışmalarımda) pitch bendere odaklanmaktan akoru es geçiyorum. Aslında ben bağlama ile müziğe başladım. Uzun yıllar bağlama çaldım. Klavyede yeniyim. Gitar da çaldım bir dönem. Her üç aletin akorlarını bilirim. Nedense alışkanlık haline getiremedim.

Selam ahmet arkadaşım oncca zamandır bu foruma üye olmama rağmen ilk defa fırsat bulduğum için paylaşım yaptım. Bayramdan sonra bilemiyorum o kadar vakit bulabilecekmiyim? Normalde paylaşımı çok seviyorum. Diğer dostların amatör çalışmalarını çoğu kez birden fazla dinlemişimdir. İstedim ki eğrisi doğrusuyla ben de bir paylaşım yapayım. Mİdiyi hiç denemedim. Eğer fırsatım olursa altyapı olacak tarzda müzikler kaydetmek istiyorum. Ama iş gereği öyle zamanlar oluyorki 3 ay boyunca klavyeye elimi bile süremiyorum. Yine de müzikten kopamıyor insan :)

7 ana notayı yaratan Yüce Allah'ın müzisyenleri de diğer insanlardan sanki ayrı hassasiyette yaratmış diye düşünüyorum. Eğer bir yerlerde elleri çok pratik, ama gaddar, duyarsız insanlar görürseniz bilin ki onlar müzisyen değildir. Konuyu neden buralara kadar getirdim bilmiyorum doğrusu :) Sanırım cevap vesilesiyle sohbet olsun biraz istedim.

Arsenic arkadas midi olacagina song olur v2ile tabiki zamanin olursa iyi calismalar kolay gelsin