• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

v2 Plus Salarya çiftetelli ritim demo

erencngz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA PSR-150 & Or700tr v2 PLUS
v2 Plus Sakarya çiftetelli ritim demo (3 VARYASYON)

Merhaba... Bir ritim yazmaya çalışıyorum bu ritim ile ilgili bir konu açmıştım istek olarak.Fakat kendim yazmaya karar verdim.Öncelikle bu yazmaya çalıştığım ilk ritmim bunu belirtmek isterim.Daha sadece 1 varyasyon yazabildim ve bunun için 3 saat uğraştım :D.Sanıldığı kadar kolay değil ama alıştıkça harcanan zamanın birazdaha kısalacağını düşünüyorum.Ritim daha çıplak hatta akorlar bile yanlış denilebilir.Hatalar için kusura bakmayın sadece benzetebiliyormuyum diye sormak istedim :D .He bu arada güncellemeler için uğraşanları anlamak istiyorsanız ritim yazmaya çalışın :rolleyes:

(3 varyasyonu tamamladım)

DEMO(v3):

BUDA ORJİNALİ:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: v2 Plus Salarya çiftetelli ritim demo

frden slmlar emegine saglik cok guzel olmus ama yazilim konusunda haklisin gercek cok zor ama zevkli ben yazarken okadar yorulsamda zevkle yaziyorum aslinda herkes elini tasin altina koyup yazmayi denese hem yenilk cogalcak hemde farkli ritimler piyasada olcak yamahada ritim yok lafi tarih olcak aslinda tarihde biz millet olarak karni tok gozu aclari oynuyoruzya oyuzden

Moderatör tarafında düzenlendi:

güzel olmuş usta eline saglık ben beyendim gerçekten

Eline sağlık.

eren cengiz ellerine sağlık süper.. ben de sakaryadayım, neresindensin sen ? :)

g600 deki adaçiftetelli ritmi.. :D

3 varyasyon nu tamamladım yeni demo ekledim :)

Ustad bende de g 600 var g 600 dn sonra dınldıgım hatta g 600 e es deger dıyebılecegım bır rıtm olmus ayrıca demo da harıka mukemmel olmus elıne saglık