• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ve Bir set daha 600 Srt farkyla Makedon Bulgar.set Cok özell pa2x den convert edildi

abrek45

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA600qt
Macedonesc amza.set

Setin agırlıgı makedon settin

içerisinde megit amzanın ferdi nin sali okka nın

ve amzanın cok fakrlı hazırlamış oldugu ritimler mevcutt

mükkemmel bi set kullanın bana hak vericeksiniz emin olun tabikide

türkyiede kullanıcak bi set degil fakat gayet hoş bir set

emin olucak içerisinden kendinize alıcak oldgunuz bir sürü ses ve ritim var.,

800 olanda 900 olanda gayet kullanabilir global yok içerisinde cünkü.

link :

yorumlarnızı bekliyorum deneyim bakalım begenilmesi halinde işe yarıyan lar olursa mutlaka bildgirin cünkü balkan sitelerinden edinmiş odlugum bi kaç set daha var onlarıda paylaşabilirim

setin içerisinde bi ritim mesela

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=hGalVkxE_Y0]Sasho Bikov Universal-Crazy2 2012 - YouTube[/ame]

ancak bunu bulabildim deneyin anlarsınıız umarım seversiniz.

Cevap: Ve Bir set daha 600 Srt farkyla Makedon Bulgar.set Cok özell pa2x den convert

teşekür ustad

Cevap: Ve Bir set daha 600 Srt farkyla Makedon Bulgar.set Cok özell pa2x den convert

paylaşım için tşkler.

Re: Ve Bir set daha 600 Srt farkyla Makedon Bulgar.set Cok özell pa2x den convert ed

Düşünmeniz yeter, illaki birilerinin işine yarayacaktır. :)

tsklerr cok sagolun

teşekkürler

teşekürrrrrrr

teşekürrrrrrr

Deniycem videodaki ses süper...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri