• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Vox Valvetronix+ VT40+ Elektro Gitar Amfisi Sıfır

baglamaci034

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800
Sahibinden com İlan Linki:

Cihaz en az 40 watt olup azami 60 wata kadar çıkabilmektedir. Özelliklerini ayrıntılı olarak aşağıda yazdım.

Cihazı 10 gün önce aldım sadece denemek amaçlı 1 saat kullanabildim.

Eşik altılı uzun sap bağlamam için almıştım sadece 1 saat kullandım fakat gerek üzerindeki efekt ayarları gerekse de ses tonu olarak sazıma uygun olmadığı kanısına varmadım ve sıfır olarak aldığım fiyatın altında satmaya karar verdim.

Daha doğrusu ben ayarlamalırını da beceremedim sanırım.

Cihazın kesinlikle herhangi bir vuruğu, kırığı, çiziği olmayıp kitapçığı orjinal güç kablosu kutusu, her bir şeyiyle teslim edilecektir.

Biraz ağır ve hacimli bir cihaz olduğundan arabası olan bir müşteriye gitmesini temenni ederim kargo ücreti filan fazla tutabilir malum hacimli ve kilosu ağır bir cihaz.

Fiyatı: 1099 :tl az da olsa pazarlık olur

İRTİBAT TEL: 0535 258 93 07

Ayrıntılı Özellikleri:

Vox Valvetronix+ serisi, 99 kullanıma hazır preseti, çok sayıda efekti ve Power Level kontrolu yanında 12AX7 vacuum tube ile gerek tube tonu sunmaktadır.
99 preseti arasında 33 song (klasik tracklarda kullanılan sesler), 33 temel amfi (Valvetronix amp modeling), 33
efektli amp model (Chorus, flanger ve trmolo gibi eşitli efektlerle
oluşturulmuş sesler) preseti bulunmaktadır.
11 pedal tr, 11 Tap Tempo kontrollu modlasyon (chorus, flanger vb.)/delay, 3 reverb tr efektler ile toplamda 25 popler yksek kalite efekt bulundurur.
8 user programına arzu edilen ayarlar kaydedilebilir. Klasik AC30dan modern Night Traine, ender bulunan klasiklerden higain boutique modellere pek ok amfi modeli ierir.
Amfide Gain, Volume, Master Volume; EQda Treble, Middle ve Bass bulunur. Power Level kontrolu sayesinde power amfi çıkış gücü limitlenerek herhangi bir dinleme seviyesinde power amp distortionı elde edilebilir.
Dahili otomatik akort cihazı vardır.
VOX orjinal hoparlörledir. Kulaklık çıkışından full hoparlör kabini
karakterine sahip ses alınabilir.
Opsiyonel VFS5 ayak svici ile programlar değiştirilebilir, efektler açılıp kapatılabilir yada Tap Tempo fonksiyonu ayarlanabilir.

Özellikler Amfi model sayısı:
33Efekt sayısı: Pedal tr: 11, Modlasyon/Delay: 11, Reverb: 3, Grlt
azaltma: 1
Program sayısı: Preset: 99, User: 8 (2 bank 4
kanal)Input/Output jaklarıst panel: INPUT jakı (1/4" Mono), PHONES
jakı (1/8" Stereo), AUX IN jakı (1/8" Stereo)Arka panel: FOOT SW
jakı
Power amfi çıkışı: 8 ohmde maksimum 60W RMS Hoparlr: VOX
Orjinal 10", 8 ohm
G kaynağı gereksinimleri: AC, lokal voltaj
Güç tüketimi: 36W
Boyutlar: 422 x 222 x 406 mm.