• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

x1 kullananarkadaşlar

gookhn gookhn

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha
bu alet hakkında teknik bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırmısınız,şimdiden vereceğiniz bilgiler için hempinize minnetdarım:)

Cevap: x1 kullananarkadaşlar

uzak dur..miyadını doldurmuş bir alett,geç açılma sorunu var,her açışta dosyaları tekrar yükler..onun yerine xd9 al daha iyi.aynı sesleri ve ritimleri kullanıyolarr...ve x1 e göre daha yeni alettir x9..x1 bir zamanların ketronun amiral gemisiydi ama dediğim gibi miyadını doldurdu..

uzak dur..miyadını doldurmuş bir alett,geç açılma sorunu var,her açışta dosyaları tekrar yükler..onun yerine xd9 al daha iyi.aynı sesleri ve ritimleri kullanıyolarr...ve x1 e göre daha yeni alettir x9..x1 bir zamanların ketronun amiral gemisiydi ama dediğim gibi miyadını doldurdu..

hocam netde gördüm satılık 5,0 versiyon yüklü diyor 750 tl çekmiş.demolarını dinledim ensar abinin setleri çok hoş geldi bana :confused:

bence de x1 miladını doldurdu alet alıcaksan daha güncel ve yeni aletlere bak kardeşim ;)

teşekkürler kartal_123 valla bazen pişman oluyorum 300 v2 yi sattığıma,olmazsa biraz daha bekleyip ya a1000 alıcam yada xd9

evet miadını doldurdu ama bence xd9 a 100 çeker a1000e de çok kullandım yanlış anlaşılmasın 800 ün ilk çıktığı zamanlarda bir arkadaşım 800 kullanıyodu ama x1 e hayran kalmıştı bu hurdadan bu ses ve ritmler nasıl çıkıyo diye

X1 ketronlar içinde Audya hariç en iyi tona sahiptir. Alet temizse on sene iş görür. Ama yeteneğine bağlı. Hazır ritim varmı bilemem.

teşekkürler kartal_123 valla bazen pişman oluyorum 300 v2 yi sattığıma,olmazsa biraz daha bekleyip ya a1000 alıcam yada xd9

kardeşim a300 tr v2 yi sattığını yeni öğrendim valla . kaça sattın v2 yi ?

X1 ketronlar içinde Audya hariç en iyi tona sahiptir. Alet temizse on sene iş görür. Ama yeteneğine bağlı. Hazır ritim varmı bilemem.

hocam ben amatörüm,5yıldır müzikle uğraşıyorum,x1 i youtubede dinledim valla hayran kaldım seslerine,şuan org araştırıyorum piyasadan,birtane buldum x1 5,0 versiyon yüklü diyor aleti tanımadığım içi siz değerli arkadaşlarıma sordum:confused: