• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha a 2000 v2 plus kapanma sorunu

feritso

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yamaha a2000
Değerli dostlar yamaha a 2000 v2 kullanıcısıyım. Geçen akşam program sonunda org kendi kendine restart atmaya başladı. Adaptördendir dediler. Orijinali dahil dört farklı adaptör denedim. Restart atmaya devam ediyor. Sorun ne olabilir. Fikri yada bilgisi olan var mı? Dtl ye göndermek istemiyorum. Çünkü elleri çok dolu. Cumaya yetiştiremezler.

a2000 v2 format yapamazsın elinde değil.. en iyisimi dtl ye götür.. cuma ya düğün varsa bide a2000 v2 gelmezse arkadaşlarından iste..

Değerli dostlar yamaha a 2000 v2 kullanıcısıyım. Geçen akşam program sonunda org kendi kendine restart atmaya başladı. Adaptördendir dediler. Orijinali dahil dört farklı adaptör denedim. Restart atmaya devam ediyor. Sorun ne olabilir. Fikri yada bilgisi olan var mı? Dtl ye göndermek istemiyorum. Çünkü elleri çok dolu. Cumaya yetiştiremezler.
Açma kapama butonu sıkışmış olabilir. Takılı kalmıştır. Adaptörün cihaza girdiği sokette lehim çatlayıp ve ya oksitlanme olup temassızlık yapıyor olabilir. Adaptör soketine kontakt sprey sıkın. Ya da butonun arasına sıvı teması söz konusu olabilir. Lehim çatladıysa cihazı açmak gerekir. Kolay gelsin

Adaptör takılı değilken açma kapama butonunu çok kez basıp bırakın. arasına toz gittiyse düzelebilir.