• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha a 300 düz icin ritimler ve midiler ile ilgili soru.

hozanbukli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Baglama, Korg Pa1x Pro
Selamlar canlar siteyi uzun zamandir takip ediyorum baglama caliyorum ama ufak ufak org'a merak saldim ve sonunda kendime bir yamaha a300 aldim.. Danimarka'da oldugumdan dolayi Tr versiyonunu alamadim..
Soruma gelirsek.. A300 zurna sesi iyi degil yeni bi zurna sesi ekleyemez miyiz?
Bir soru daha; sizin siteye koydugunuz tüm yamaha ritim ve midilerini a300'e yükleyebilir miyim, uyum saglar mi?
Eger olmazsa burada a300 icin ritimler bulamiyorum a300tr icin ritimler var.

Simdiden tesekkür ederim...Iyi ki varsiniz:)

Cevap: Yamaha a 300 düz icin ritimler ve midiler ile ilgili soru.

kardeşim bende kullanmıştım ama ses yüklenmiyor bildiğim kadarıyla ritimde sadece bir tane atılıyor. eger aletin tr değilse fazla türk müziği yapamazsın istediğin gibi.

yanılmıyorsam senin klavye düz a300,onunla türk müziği fazla yapamazsın ve yaptıklarında pek iştah açmaz.sana tavsiyem TRye gelirken yanında getir,dtl elektronikde onu v2 yapsınlarda sen birde ozaman gör klavyedeki performansı ve tadı

cevaplar icin sagolsun canlar..icindeki ritimler hic slow muzige uykun degil tad alamadim bende.. Tr geldigimde chip taktiririm artik...

tr v2 yaptıktan sonra 15 ad ritim atabiliyorsun ama tek tek kullanabiliyorsun 136. ritim olarak
zaten sen tr v2 yüklettiğinde tadına doyamıyacaksın

yuh yahu. bu kadar da yanlış bilgi verilmezki.. ben a300tr ye user e 42 tane ritim yükledm..

hafızası 280 kb mı neydi. şu an tam aklımda değil.. bi rtm c-d varyasyonu ve introsu silinen 3-6 kb arası değişiyor.. yapmayın allah aşkına... ben sıkıştırsam 55-60 rtm bile yüklerdm alete

yuh yahu. bu kadar da yanlış bilgi verilmezki.. ben a300tr ye user e 42 tane ritim yükledm..

hafızası 280 kb mı neydi. şu an tam aklımda değil.. bi rtm c-d varyasyonu ve introsu silinen 3-6 kb arası değişiyor.. yapmayın allah aşkına... ben sıkıştırsam 55-60 rtm bile yüklerdm alete
tebrikler dayıoğlu,sen bu işi daha iyi biliyorsun,aynen evam et sen yakında bu orga sampıl da atarsın:D

tebrikler dayıoğlu,sen bu işi daha iyi biliyorsun,aynen evam et sen yakında bu orga sampıl da atarsın:D

Arkadaşlar 2. el a300tr org aldım. sahibi v2 olduğunu söyledi. Ama sizin dediklerinizden demoda istiklal marşı yok. Türkçe ritim sayısı 50 civarında 80 tane değil. Yunan ritimleri silinmemiş. Bundan nasıl emin olabilirim. saygılarımla..

Arkadaşlar 2. el a300tr org aldım. sahibi v2 olduğunu söyledi. Ama sizin dediklerinizden demoda istiklal marşı yok. Türkçe ritim sayısı 50 civarında 80 tane değil. Yunan ritimleri silinmemiş. Bundan nasıl emin olabilirim. saygılarımla..

o v1 kardeş v3 çıktı dtl elektronikte yapılıyor yeni sesler ve yeni ritimler..

o v1 kardeş v3 çıktı dtl elektronikte yapılıyor yeni sesler ve yeni ritimler..

üstat, v3 yapcam sanırım, fiyatı yüksek geldi ama değerli arkadaşların emeğine de saygı duymak gerek..