• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha a 300 tr v 3 ile dugun nisan vb.

westiabum

Özel Üye
Enst.
Yok
mrb arkadaslar ben yamaha a 300 tr v 3 alacagim ve bununla dugun nisan vb. seyler yapabilirmiyim yaparsam bi sorun olurmu ..

Cevap: yamaha a 300 tr v 3 ile dugun nisan vb.

Her türlü işe gidersin.

sesler fitına gore cok cok ıyı
tek zorlugun sesten sese gecerken olur ben a 300tr yı zamanında kullandım dıger prof aletlerde oldugu gıbı user kullanımı olmadıgı ıcın zorladım ama ses ve rtm bakımıdan fıatına gore cok ıyı
eger ımkanın varsa pa serısı kullan derım
kolay gelsın

ses ve ritimleri tuş takımına rakam girerek seçiyorsun. Düğün esnasında çok pratik olmaz bence. Ben 1-2 ay kullanıp değiştirdim.

cok saolun arkadaslar burada dugunler en az 3 dugun surer .asil sorum su ; dugun esnasinda org kilitlenirmi .ve 4-6 buyuk hoparlorler baglanabilirmi .........HEPINIZE COOOK TESEKKUR EDERIM.... orgu daha almadim.ve benim teyzemin dugunu olacak dugunden once bir kac gun boyle eylencesine calmak istiyorum....benim dayimda baglama caliyor iste oyle .... ( ben 8 .sinif ogrencisiyim Daha ...1.teog da egitim cd si alacagim 2 .teog sinavinda org u ve kursa gidecegim....tabii basarili olursammm...)

ben tr deggılken bıle caldım yeterli bir klavyedir o .

yamaha serisinin bana göre iyisi diyebilirim v3 gerçekten sesleri cok güzel ama ustadlarında dediği gibi ses seçmelerde zorlanırsın ama yanında bağlama varsa dert olmaz bana sorarsan korg pa55 tavsiye ederim daha pratik daha güzel her dugunede git kolon bağlamaya gelince bu orgla alakalı birsey değil senin anfimiklerin powerin gücü önemli kolonlar için

Her türlü programı yaparsın.. ses ve ritim seçmede zorlanmaman için ... belirleyeceğin ses ve ritimleri bir kağıda yazıp orgun üstüne yapıştırırsın o kadar ...zaten az bir zamanda ezberleniyor.. orgta herhangi bir kilitlenmeye bu güne kadar rastlamadım gayet seri çalışıyır.. Büyük hoporlör bağlanırmı derken anfi üzerinden istediğini yapabilirsin...

cook saolun ustadlarim..benim en fazla param; 750-maxxxx;800 cook arastirmin ve en iyyi org bu oldugunu dusunuyorum...SIZIN ONERILERINIZ VARMI ney.zurna.baglama vb. yuklenilen org ......

a300 tr iken bir sürü program yaptım bu güne kadar hiç kilitlenmedi arıza sadece picth bende oldu 2007 den beri kullanıyorum hiç bir sorunu yoktur kaliteli anfilere bağlamanı tavsiye ederim bas ları düşürüp treble arttırırsan daha temiz ve gümbür gümbür program yaparsın hiç korkma bk5 or almama rağmen a300 tr v3 üm den vaz geçem,yorum