• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

*yamaha a3000 satılıktır*

• Konbuyu başlatan pyst79
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 4K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pyst79

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA1000 & BREATH CONTROLLER
Alet Satılmıştır...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: *yamaha a3000 satılıktır*

Hayırlı satışlar, şimdi ilana resim ekleyin diyeceğim ama, zaten sıfır org bunlar. Birde özel bir soru, bu kadar hevesli ve heyecanlı aldığınız A3000 i satmanızda ki sebep nedir. Birçok yerde satılık ikinciel A3000 ilanı görüyorum, A3000 de bilmediğimiz bi problem mi var.

alette herhangi bir sorun yok gerçekten güzel bir alet ama daha önce yamaha kullanmamış birisi olarak bana biraz karışık geldi o yüzden satıyorum ...

Korg dan sonra genelde her müzisyenin yaşadığı travmayı yaşamışsınız. Korg ile Yamaha tamamen ayrı dünyalar. Zaman zaman bende çokça yaptım bunu, ama insan tecrübe etmeden de bilemiyor. Tekrar hayırlı satışlar...

teşekkürler...

Hayırlı satışlar, şimdi ilana resim ekleyin diyeceğim ama, zaten sıfır org bunlar. Birde özel bir soru, bu kadar hevesli ve heyecanlı aldığınız A3000 i satmanızda ki sebep nedir. Birçok yerde satılık ikinciel A3000 ilanı görüyorum, A3000 de bilmediğimiz bi problem mi var.

Ben ilk alanlardanim Cihazda kesinlikle sorun yoktur herkesin ici rahat olsun ;)

ÖNCELİKLE TÜM ARKADAŞLARA SLM ben YAMAHA OR700V2 PLUS kullanıyorum aletten memnun un özellikle kendi batı rtimlerinden sesleri evet güçsüz rtim soundları da KORG a göre yumuşak iş düğüne gelince çoğu bölgede yörede TÜRKİYE MİZİN geneline KORG hakimdir bu bir gerçek mesela ben BURSA/İNEGÖL deyim bildiğim kadarıyla tek yamaha kullanan benim gittiğim bazı düğünlerde yaa diyolar abi birader senin org değişik çalıyor bende diyorum ki ölçü değişik çalar mı halbuki onlar KORG tonunu arıyor ben farkındayım ama iş birazda aleti çalanda düzenleyende birde sizin düğünü yada programı hareketlendirme ortamı götürme yeteneğinize bakıyor. tabi genel olarak alete ısınamadıysan benimseyemediysen orası çok ayrı bir mevzu gelişmeleri takip etmekteyim bakalım KORG uda denemek istiyorum sırası ile ROLAND/E40 ROLAND/EM2000 YAMAHA/PSRA1000 YAMAHA/OR700VS PLUS SUAN kullanıyorum sıra KORG a geldi sanırım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Almanyadada genelde dügün salonlarinda korg kulaniliyor

bende zamaninda korgu satip bir hevesle rolanda dönmüstüm ve 2 ay icinde 400 euro zararina korg a geri döndüm
bu demek degil yamaha veyada roland kötü diye aliskanlik diyelim
neyse hayirli satislar

ilan günceldir arkadaşlar...

Korg u da kullaniyorum pa2...
Yamaha a3000 de....
Yumusak derken neyden bahs ediliypr anlamadim birtutlu...
Sahnede son zamanlarda hep yamaha calisiyor....
Ayni cihazda ikisinin soundunu dinleyince saniyordunki:
Korg mastering ve mix yapilmamis daha...Yamaha cok daha önde...
Kullanimi zormu?
Evet alişasaya kadar.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...