• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha exbansion manager açıklama istiyorum

• Konbuyu başlatan by1983
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

by1983

Gold üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS 3 KORG PA 700 OR
Selam arkadaşlar yamaha exbansion manager programını açıklamalı bir şekilde anlatabilecek biri varsa çok memnun olurum programı yükledim ama sadece sesmi yok komple korg un setlerini bu program ile birleştirip kullanılabileği söyleniyor bu doğrumu yorumunuz nedir...saygılar..

Cevap: yamaha exbansion manager açıklama istiyorum

gözünü seveyim korg aletinin.her ne ararsan tofaş yedek parçaları gibi her yerde bulunur ya işte öyle bir alet korg.her şey paraya dönmüş kardeş sesi çıkmayan arkadaşlar sana aslında gereken cevabı veriyolar yani mani mani anladın sen onu

Selam arkadaşlar yamaha exbansion manager programını açıklamalı bir şekilde anlatabilecek biri varsa çok memnun olurum programı yükledim ama sadece sesmi yok komple korg un setlerini bu program ile birleştirip kullanılabileği söyleniyor bu doğrumu yorumunuz nedir...saygılar..

Sizde hangi yamaha modeli var. Ben size yardımcı olacam.

psr a3000 var üstadım...ellanur kardeşim ritim sıkıntısından bahsetmiyorum sadece yapabileceğimiz birşeyse yapalım ama sıkıntı yok korgun gözünü seveyim diyorsun korgu profosyonel olarak 4 sene kullandım ve zevkle yamaha yı ise a 3000 ile 8 inci sene ama yamaha ayrı bir dünya burada yamaha korg tartışması yapmıyacam çünkü gerek yok anladın sen ... saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

bu programla setleri nasil birlestirebiliriz,bir video ile gosteren olursa cok guzel olur...simdiden tesekkurler...