• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha fiyatlari almanyada

ertan1970

-Altın-
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600
Mrhaba arkadaslar

almanyadaki yamaha psr s modelerinin fiyatlar konusunda sizlere bilgi vermek istedim

suan

yamaha psr s750 899,- euro

yamaha psr s950 1749,- euro

yamaha psr s770 1049,- euro

yamaha psr s970 1849,- euro

yamaha Tyros 576 tus 4190,- euro ve yamaha Tyros 5 61 tus 3990,- euro

yamaha psr a 2000 or piyasadan kalkti ve bulunmasi zorlasti nedenini bilmiyorum

saygilarimla

Cevap: yamaha fiyatlari almanyada

teşekkür ederim.Bir sorum olacak.Yurt dışından bu modellerden psr 970 satın almış olsak.Bu orga türk ritim ve sesleri yüklenebiliyor mu? Bir de, Türkiye ye getirirken vergi vb.gibi bir ek bir ödeme yapıyor muyuz ?.

A2000'lerin yerini A3000'ler alacak o yüzden piyasadan kalkmış olabilir diye düşünüyorum

keşke tr dede bu paralara satılsa...

ertan hocam siz almanyadasiniz musayit zamanda bu yeni modelleri inceleyip bilgilendirin bizi mesela bunlarda emo set nasıl yukleniyor usb ilemi yoksa t5 gibi nettenmi yuklenıyor cihazlarla bi video cekersiniz bizimde dinleme şansimiz olur hem...

Merhaba Ümit hocam

yamahanin psr s 770 i biraz bilgi edinebildim yamaha psr a 2000 deki gibi "Voice & Style Expansion Packs datalarini yükleyebiliyoruz (160 mb) hafizasi var arti gitar veyada microfon baglanabiliyor

ekrani renkli ekran alet cok dizayinli ve cok güzele benziyor sanirim emo usb yide drek yükleyebiliriz

tam olarak yamahayla ugrasmadigim icin pek cok konuda yanlis bilgi vermek istemiyorum anladigim kadar DJ tusuda var böyle bir görevide yapiyor gitarda bagliyabiliyorsunuz drek kayit yapabiliyorsunuz

alet benimde cok hosuma giti keske ritim yazan ustalar sadece korga yönelik yazilim yapmasada tüm orglara yazsa
misal verecem ben korg pa600 ü almadan roland bk-5 or almistim emo destegiyle icinde birkac ritim vardi yani hafizasinda inanin bana cok harika vahde emo destegiyle yapilmisti cok harikaydi ritm ama emo baska ritim yazmadi yazsaydi bk-5 simdi bircok sahnede glrebilirdik

ben herzaman söyledim orglari yapan icindeki program neden diyeceksiniz ben suan kücümsüleyecek piyasada org göremiyorum danteye baktn icindeki ritimller milleti oynatiyor orgu adam ediyor i
yani Ümit ustam keske ritm yazan emo eco v.s ustalar bütün orglara yazsa bakin ozaman piyasa ne oluyor

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Almanya dan Türkiye ye Org götürecek arkadaslarin dikkatine :Almanya da satin alinan tüm orglara yüzde 19 katma deger vergisi ödeniyor .. 1850 Euro ya alinan bir orgun KDV si yaklasik 350 € civari . Mesela havaalanindan cikis yaparken , faturasiyla birlikte hemen orada bulunan gümrük subesine basvurunuzu yapin ve size 350 € tahsil edilsin . Bosuna paranizi hediye etmeyin .

resmen bedavaya satılıyor almanyada .... turkiyede satsalar cerez parasi deriz...