• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YAMAHA MO6 Synthesizer SATILIK TERTEMİZDİR TÜRKİYENİN HERYERİNE ELDEN TESLİM EDİLİR

fatihtekin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
YAMAHA MO6 Synthesizer SATILIK TERTEMİZDİR ELDEN TESLİM EDİLİR fiyatı düştüm 1350 tl

Değerli dostlar sanatçı ve bestekarım bu yüzden beste çalışmalarım için evde kullandım tertemizdir herhangi bir sıkıntısı da yoktur 1650 tl dir Adana da yım lakin almak isteyen kardeşimize elden teslim ederim yine yamaha cvp 501 alacağım için satıyorum
irtibat:0535 615 68 58 .....saygı ve sevgilerimi sunarım hepinize hayırlı işler dilerim

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    179.8 KB · Görülen: 259
  • 2.jpg
    2.jpg
    180.6 KB · Görülen: 248
  • 3.jpg
    3.jpg
    186.6 KB · Görülen: 238
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: YAMAHA MO6 Synthesizer SATILIK TERTEMİZDİR TÜRKİYENİN HERYERİNE ELDEN TESLİM E

Ne diyelim burası org çiftliği olmuş ürün çok alıcı az olunca kıymete binmiyor pazarlık payı vardır gönüller hoş olsun herkes satıcı müzik aletleri satan yerlerde beni arayabilir yada takas da olur fark vs verilir dedim ya gönüller hoş olsun herkesin bir hayali var

Cevap: YAMAHA MO6 Synthesizer SATILIK TERTEMİZDİR TÜRKİYENİN HERYERİNE ELDEN TESLİM E

Değerli arkadaşlar alet çoktan satıldı teşekkürler