• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha or 700 registere ritm kaydı

alos06@hotmail.com

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhaba arkadaşlar,yamaha or 700 deki 8 adet beyaz dügmeye (REGİSTER) seçtigim ritm ve sesleri nasıl atabilirim,,REGISTER ,,TOPLAM KAÇ RİTM ATABİLİRİM,,bİLGİ LUTFEN,,

Cevap: yamaha or 700 registere ritm kaydı

Ritim ve sesleri, transpose , komalar vs. ne istiyorsan ayarla, memory tuşuna bas ekrandaki kutucuklardan sabit kalmasını istediklerini okeyle sonra 1-8 arası bir numaraya kaydet. daha sonra rgb dosyasını save et. yoksa ayarlar değişir. 1-8 arası her birine sadece bir ritim ve ayarlar şeklinde olur. sadece ses için yapacaksan, sesleri ayarladıktan sonra voice ve harmony kutucuklarını okeyle öyle kaydet. Yani bir şarkıyı çalarken freze yaptıktan sonra (freze ayarlarını da yap, kutucuklardan voice ve harmony i işaretleme) bu ses rgb lerini kullanarak ses değiştirebilirsin.... Bu şekilde usb ye atmak kaydıyla istediğin kadar rgb oluşturabilirsin..... Kolay gelsin.....Dr Salim arkadaşımızın sitede bunlarla ilgili çok detaylı bilgileri var, onlardan yararlanabilirsin.....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: yamaha or 700 registere ritm kaydı

OR - 700 USB den sayısız Ses ve Rtim i okur çalıştırır. Orga yüklemenize de gerek yoktur USB üzerinden kullanabilirsiniz