• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha or 700 v2 plus arıyorum

voltran83

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
CACİO AT3 ORİANTEL
Org buldum aramıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yamaha or 700 v2 plus arıyorum

voltran 83 düşük fiyata aldığın or 700 lerden hayır gelmez...bütçen 1500 se az daha bekle ya tartemiz or 700 al yada başka marka ve modeller alabilirsin...ama sana tavsiyem ucuz yollu bi şey alma...temiz v2 plusu 2000 den aşağı orgunu seven kimse vermez...1500 e alacağın v2 plus da yaramaz sana tavsiyem... karar senin...bende v2 plus kullanıyom hobi amaçlı...

Megan 52 ben 1500 tl benim 1 aylık maaşım.Para Öyle Kolay Kazanılmıyor. Ben bu orga 1500 den fazla da veremem.Sen 2000 tl ye sat

kardeş ben orgumu satmıyorum sadece sana tavsiyede bulundum...Paranın kolay kazanılmadığını bildiğim için sana yardımcı olmak istiyorum...sabret düzgün bir şey al...haşatı çıkmış org alırsan benim bütçem 1500 diye 1500 ünde gider elden geriye dönüp aldığını da satamazsın benim anlatmak istediğim budur...

Megan 52 haşatı çıkmış orgu almam ben zaten .Açıklamada belirttim temiz arızasız diye yazdım.Bozuk orga 1500 tl niye veriyim.Bakmadan incelemeden almam