• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha or 700

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FeridunK

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yamaha or 700
Or 700 mü satıyorum çok temiz yıpranmamış çalışmayan aksamı olmayıp yanında 8 gb ritim midi,multipad ve,seslrdn oluşan arşiv veriyorum kılıfıda var peşin para 1250 tl ama kargo fiyatıda size ait ciddi alıcılar msj atsın istek olursa resim koyarım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: yamaha or 700

Kardeşim benim eski üyeliğimde var Feko diye niye nolduki ben zaten eski takipçiyim illa burda binlerce msj yazmakmı lazım dolandırıcı olsam org satmakla,hiç uğraşmam zaten öyle biri,değilim istersrn özelden face mi verim tanışalım ne var yani

Kardeşim benim eski üyeliğimde var Feko diye niye nolduki ben zaten eski takipçiyim illa burda binlerce msj yazmakmı lazım dolandırıcı olsam org satmakla,hiç uğraşmam zaten öyle biri,değilim istersrn özelden face mi verim tanışalım ne var yani
Haydaaa ! sen şimdi ne diye üstüne alındınki? Senle ilgili tek bir olumsuz kelime dahi yok. İstersen tekrar dikkatli oku. Benim anlatmak istediğim şey basbayağı belli ve açık. Çok affedersin ama sen ne biçim anladın. Hala anlamış değilim. Seninle en ufak bir terslik dahi olamaz. İyi oku konuyu.

Tmm kardeşim forumlarda sırf kavga bir münakaşa edenlerden nefret ederim ben yanlış anlamış olayım boşver

Bu arada kardeşim dedim kusura bakma yaşınızı yeni gordum saygıdeğer abicim

İnsanın hatasını kabul etmeside bir erdemdir. Kabullendiğine göre mesele kalmamıştır, küçük kardeşim. :)

Tamam abi öyle evet öyle teşekkürler çok teşekkürler

konu doğru yerde

Berkcik bey bende zaten konunun doğru yerde olduğunu bildiğimden acaba yeni üye hemen satış yapıyor sadece bunun için üye olmuş diyor zannettim doğrusu ama dediğim gibi eski üyelliğimde var, arkadaşın msjlarınada baktım sırf hata bulma üzerine koskoca adam başka işi gücü yokmu anlamadım

Konu sahibinin isteği üzerine konu kapatılmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...