• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Or700 Ritimleri

betermen

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.kirklarelipolisevi.pol.tr
Enst.
Korg Pa800 - Pa3xPro
.
Değerli Yamaha Or700Tr V1 ve V2 kullanıcı arkadaşlar

Klavyenin Tr modeline çevrilmeden önceki düz Or700 ritimlerini paylaşıyorum.

Pasword : betermen

Link :

Cevap: Yamaha Or700 Ritimleri

hocam çok saolasın teşekkür ederim

paylaşım için teşekkürler abicim. Arşivlemede gözden kaçan bi durum olmuş :) Biz de hemencene arşivimize ekledik.:D

paylaşım için teşekkürler abicim. Arşivlemede gözden kaçan bi durum olmuş :) Biz de hemencene arşivimize ekledik.:D

Değerli Salim Kardeşim,
Aslında sende mevcuttur da, arşiv çok olunca içinde kaybolmuşsundur o sebeple de bulamamışsındır. :D

neresi güzel ya dosya bozuk ya

Selam,

Bende Yamaha Or700 yabanci versiyonu var. Almanya'da satin aldim. Tr v1 ve Tr V2 türk versiyonlarindaki sesler ve styl'lerin hic biri yok. Anladigim kadariyla Istanbul'da chip taktirip türkce versiyonuna dönüstürülebiliyormus. Ama Almanya'dan orgu Türkiye'ye getirip götürmek cok zor. Benim sorum TR V1 ve TR V2 de olan ses ve sytl'ler ile ilgili.

Bu sesleri ve styl'leri chip taktirmadan da orjinal OR700 versiyonunda kullanmak mümkün mü?

USB üzerinden bunlari kullanabilirmiyim?

cevabiniz icin simdiden tesekkürler.

Fikret ;)

Selam,

Bende Yamaha Or700 yabanci versiyonu var. Almanya'da satin aldim. Tr v1 ve Tr V2 türk versiyonlarindaki sesler ve styl'lerin hic biri yok. Anladigim kadariyla Istanbul'da chip taktirip türkce versiyonuna dönüstürülebiliyormus. Ama Almanya'dan orgu Türkiye'ye getirip götürmek cok zor. Benim sorum TR V1 ve TR V2 de olan ses ve sytl'ler ile ilgili.

Bu sesleri ve styl'leri chip taktirmadan da orjinal OR700 versiyonunda kullanmak mümkün mü?

USB üzerinden bunlari kullanabilirmiyim?

cevabiniz icin simdiden tesekkürler.

Fikret ;)

Chip takılmadan malesef kullanma imkanın yok. Kullanmaya kalksan bile ritimler çan çun öter. Ancak klavyenin tamamını yollamak yerine sadece anakartını yollayıp chip taktırabilirsin. Bu konuda DTL ile bir görüşme yap ona göre hareket edersin.