• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YAMAHA OR700,V1,V2 RİTİMLERİNİ YAMAHA OR700 V2PLUS OKUYABİLİR Mİ....

ali abi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektroakustik gitar ve yamaha psr a300tr
bu orglara ait karışık ritimleri usb ye atıp alete takıyorum.org usb yi kabul ediyor ancak ritimler çıkmıyor.imit te oturup da bu orgu kullanan bir arkadaş varsa ve yardımcı olabilirse sevinirim.(not laptop alfabenin son harfini basmıyor.kocaeli i.mit olacak.noktalı yere o harfi koyunca yer anlaşılacak.saygılar.....

v2 plus un hepsini okuması lazım, belki a1000 e ait ritimleri tuhaf okur ama okur, birşeyler çalar yani. hiçbirşey çalmıyorsa dosya bozuk olabilir. Kolay gelsin.

okey bugün uğraştım ve ritimleri ve sesleri alete okutabildim nihayet.şimdi tüm ritim ve sesleri tek tek dinleyip kaliteli olanlardan arşiv yapmaya başladım.aleti ancak 2 gündür tam olarak elime aldım.hergün yeni birşey öğreniyor insan.sıra pad ve rgt lerin nasıl yüklenebileceğine gelecek elbet....

KOlay gelsin hocam, yamahada reg pad ses ritim usb den direkt kullanabilirsiniz, isterseniz yüklersiniz de... usb yi çıkarınca çalmak için... Zaten ses vce dosyacıkları sadece cihazda mevcut seslerin editli halleridir, yani yeni sample ler değildir.

alet te yeterli ritim ve ses var.ancak extradan usb den de çalmayı daha çok tercih ediyorum...piyasadaki tüm ritim ve sesleri incelediğimde %20 sinin iyi olduğunu gördüm...