• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha or700v2plus bakın lütfen

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
Piyanist arkadaşlar or700v2plus ta kullandığınız ve vazgeçemediğiniz ritimler nelerdir onları rar olarak yollarmısınız şimdiden allah razı olsun böyle konular el elden üstündür kimse bilmişlik yapmasın lütfen herkes birbirinden faydalanabilir allahtan böyle güzel bir sitemiz var...

Cevap: Yamaha or700v2plus bakın lütfen

valla suan herksde aynı sey vardır sanrım guncellemeler bıttı ritm yazan kalmadı sadece edit oda aynı oluyor fark yok ritmler bi derecede yınede ama ama korg gıbı ınsanı yerınden kaldırmıyor seslerıne hıc gırmıyorum zaten or700 ün mekanık :D

ritim yazan üstadların kıymetleri büyük bizde ama orgun kendi fabrikasyon ritimleri o kadar kaliteli ki sonradan klavye üstünde yazılan ritimler bence farbikasyon ritimlerinin bir adım gerisinde kalıyor ister istemez, ben fabrikasyon ritimleri ile yetinmekten yanayım, yüksek kalitede ve oldukça çeşitli ritimleri barındırıyor or700 v2 plus

doğru sölüyorsunuz aslında ama en bilim en sevdiğiniz ritimelri burda paylaşalım benc e or 700v2plus ta olsada bilelim kimler neyi seviyor.