• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha psr 1500 usb sorun

arhavili

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yamaha psr 1500
hayirli aksamlar benim sorum yamaha psr usb calismiyor display de user ve card var usb simbolu yok acaba usb nasil yukleme yaparim

Orgu resetlemeyi denediniz mi, Hiç usb sembolü olmaması ilginç. Yazılım problemi resetle düzelebilir.

Son düzenleme:
resert yaptim hic tanimiyor sadece cartd ve user yaziyor
cevap icin tesekurler

Rica ederim.. YAMAHA sitesinde bir os güncelleme linki var, os yi tekrar yüklerseniz belki düzelir. Bir de usb ye güç geliyor mu acaba. usb flaş diskin ışığı yanıyor mu. Bir mouse takınca ışıkları yanıyor mu. Yamaha resmi sitesine yazabilirsiniz, dtl ile iletişim kurabilirsiniz. Sonucu merak ettim.

Flash belleğinizi bilgisayarda FAT olarak formatlayın düzelir.

Bende Psr 3000 var aynı sorunu bende yaşamıştım.Belek içindekileri bilgisayarınıza kopyalayın.Formattan sonra yüklersiniz.

oncelikle cevap lariniza tesekurederim

Sorun giderildimi? eğer olmadıysa yamahayla uyumlu başka bir usb bellek deneyin. Yüksek kapasiteli flash kullanmayın.en çok 4-8 GB olabilir.

oncelik le hepinize tesekur ederim problem cozulmedi bende yamaha psr 1500 emekliyaptim
yani bir koseye koydum