• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR-A-3000 VERSİYON V1.03 YÜKLEME

murat69x

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa 800
Yamaha PSR A-3000 versiyon 1.03 prg uzantılı frimware dosyasını flash belleğinize direkt olarak atıyorsunuz herhangi bir klasör içine koymuyorsunuz. flash belleği orga takıp Ritim Sart stop butonuna basılı tutarak güç düğmesine( açma kapama tuşu) basıyoruz ekran açıldıktan sonra tuşaları bırakıyoruz. gelen ekranda öncelikle yazılım verisiyonunuzu gösteriyor sonraki adıma geçmek için Ritim start stop tuşuna basarak sonraki ekrana ilerliyoruz burada flash belleğinizdeki yeni versiyon dosyasını görüyor bu versiyonda neleri içerdiğini yazıyor sonraki adım için tekrar ritim start stop tuşuna basıp ilerliyorsunuz burada yükleme isterseniz ritim start stop tuşuna basıyoruz istemezsek breake tuşuna basıyoruz yüklemeyi başlatırsanız yükleme bitene kadar cihaza müdahale etmeyiniz işlem bittikten sonra ekranda uyarıya istinaden cihazınızı tekrar kapatıp normal açıyorsunuz.

ben yükledim benim klavyemde 2 adet ücretli setim var 2 adette piyasa seti olmasına rağmen herhangi bir sorun göremedim bu versiyon bize neler sunuyor derseniz araştırdığım kadarıyla set yüklemelerini daha hızlı yapıldığı ve bir takım henüz keşfetmediğim iyileştirmeleri içeriyor.

videolu anlatım için youtubede bulduğum video linkini aşağıya bırakıyorum buradan izleyerekte yapabilirsiniz.