• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR S650 aldım

• Konbuyu başlatan engin86
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 41
  • Görülen : 10K

engin86

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.gazetekucukcekmece.com
Enst.
Şu an yok
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır bütçeme uygun bir org almayı planlıyordum. En sonunda Yamaha'da karar kıldım. Bugün Do-re Müzik'ten Yamaha PSR S650 siparişi verdim. Kısmetse yarın elimde olacak. Evde hobi amaçlı kullanacağım. Bu yüzden benim için yeterli bir cihaz. Elimden geldiğince ve vakit buldukça alet ile ilgili tanıtıcı demoları hazırlayacağım. Bu aleti düşünen arkadaşlara yol gösterici olur.

Cevap: Yamaha PSR S650 aldım

hayırlı olsun iyi seçim

hayirli olsun,gule gule kullanirsin insaallah.....

hayırlı olsun hocam, bende s650 alacaktım.. koma vermesi çok sıkıntılı olduğu için vazgeçtim... mi karar çalanlar düşünmesin bile.. mi koması yok alette...

arabic 2 die bi yer var re karar veriyodu.. koma kaydırdığı için +2 yapıodm mi karar do diyez ve fa diyez koma verebilmek için..

hayırlı olsun genede.. umarım başın ağrımaz

hayırlı olsun hocam, bende s650 alacaktım.. koma vermesi çok sıkıntılı olduğu için vazgeçtim... mi karar çalanlar düşünmesin bile.. mi koması yok alette...

arabic 2 die bi yer var re karar veriyodu.. koma kaydırdığı için +2 yapıodm mi karar do diyez ve fa diyez koma verebilmek için..

hayırlı olsun genede.. umarım başın ağrımaz

Sağol, teşekkür ederim. Deneyeceğim bakalım. Koma pek kullanmıyorum. Çok sorun değil benim için. Her aletin eksik yönleri elbette var. Fiyatına göre iyi bir alet olduğunu düşünüyorum. Evde hobi amaçlı yeter.

hayırlı olsun.parasına göre gayet iyi bir klavye,güzel günlerde kullanmanız dileği ile...

ne demek mi koma yok .. oyle seymi olur .. komada kaymiyor yeni cihazlarda artik.

hayırlı olsun.parasına göre gayet iyi bir klavye,güzel günlerde kullanmanız dileği ile...[/QUOTE

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Evet parasına göre iyi bir klavye. Piyasada sıfır olarak uygun fiyatla alınabilecek bir org. A1000 ritimlerini okuması ayrı bir güzellik. Ritim sıkıntısı olmayacak.