• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR S650 kullanıcı yorumları

• Konbuyu başlatan engin86
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 4K

engin86

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.gazetekucukcekmece.com
Enst.
Şu an yok
Merhaba Arkadaşlar evde hobi amaçlı kullanmak için Yamaha PSR S650 almayı düşünüyorum. Forumda genelde A2000 modeli ön planda. S650 ile ilgili demolar ve görüşler pek yok.Ben Bu klavyeyi kullanan ya da test etmiş arkadaşların yorumlarını almak istiyorum.

Aletin içinde ne gibi türk sesleri var?
A1000, OR700 ritimlerini ve seslerini okuyor mu?
Kullanımı kolay mı?

Cevap: Yamaha PSR S650 kullanıcı yorumları

s650 de transposede koma kayma sorunu duzeltildimi su an fiyati 1280tl almak icin uygun ama bir adam gibi demo koymuyor kimse sesleri rtmleri tanitan ....

s650 hakkında bilgisi olanlar a1000 ritimlerini sorunsuz okuduğunu belirtiyorlar.mantıklı düşünmek gerekirse bilmem kaç yaşındaki a1000'e 1200-1300 tl verinceye kadar aynı paraya sıfır ve usb destekli s650 almak gayet mantıklı görünüyor...pa800 ün altına düşünmüyorum değil...

s650 hakkında bilgisi olanlar a1000 ritimlerini sorunsuz okuduğunu belirtiyorlar.mantıklı düşünmek gerekirse bilmem kaç yaşındaki a1000'e 1200-1300 tl verinceye kadar aynı paraya sıfır ve usb destekli s650 almak gayet mantıklı görünüyor...pa800 ün altına düşünmüyorum değil...

aynen bende öyle düşünüyorum kardeşim alanlar aleti hakkında demolar koyarsalar alet hakkında bilgi sahibi oluruz ...

siteden bi arkadaş paylaşmıştı, adını hatırlayamadım ama güzel alet bence... a300tr ye o kadar para vereceğinize üstüne az daha koyup böyle bi alet almak daha mantıklı... buyrun demo

Merhaba arkadaşlar dün Do-re Müzik Tünel mağazasında bu aleti deneme fırsatım oldu. Aletin sesleri ve ritimleri güzel. Fiyatı da oldukça uygun. A300tr v2' nin 1000 tl gibi bir fiyata sahip olduğunu düşünürsek bu alet 1280 tl fiyat etiketiyle oldukça makul. 1200-1300 tl yi yıllanmış, yorgun cihazlara vermektense yeni model bir alet almak daha mantıklı. Piyasada 1500 tl nin altında sıfır olarak alınabilecek pek seçenek yok. A300TR ve S650 var. Bir de Korg'un microarrenger klavyesi var. Ben bu cihazı almayı ciddi olarak düşünüyorum.

Yakında sesleri ve ritimleri gösteren bikaç demo koyucam ama şunu söyliyeyim a1000 ritimlerini okuyor enstruman seslerini set halinde yükleyebildim ama usb den a100 veya or700 seslerini görmüyor.