• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR-S770 Aldım

• Konbuyu başlatan ayoub
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 34
  • Görülen : 9K

ayoub

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Dante TR
Merhaba arkadaşlar Türkiyeye yeni gelen Yamaha PSR-S770 klavyeyi zannedersem ilk olarak ben aldım. Ben daha önce birçok marka model kullanmış birisi olarak şunu söyleyebilirim ki yok böyle bir alet. Cihazda Tyros 5 de olmayan özellikler bile var. 7 " Renkli ekran (S950 gibi değil Tyros ekranı), Mic/Guitar in, 2 adet real control cnobs. 160 MB sample hafızası. 295 adet DSP eff (DSP 1-4) - (Real Reverb/ Real Distortions), s950 den daha fazla S.Articulation voices (Pedalla gizli eff kull.) ve yüzlerce yeni ses (Muhteşem Orc. Flute, obua vs. sweet, liveve cool voices.)
Aletin soundu A2000 ve s750/950 göre arada bayağı bi fark var. S970 kullananlar bilir :))
Bildiğim kadarıyla s970 den farkı 40 adet Audio + styles, VH2 ve synt Voc. ve bazı S.Art ses ve Real USA Amp DSPfazlalığı.
Cihazda daha sayamayacağım bir çok yeni özellik var. Tyros setlerini Expansion Manager ile direct kullanabiliyorsunuz. alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Son olarak Fiyat / Performans notum: 10 üzerinden 10 derim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yamaha PSR-S770 Aldım

Abi numarasi nedir dukkanin yazarsan sevinirim fiyatı uygunsa bakalım bizde 2, ellerle uraşmayız

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. S770 3000 lira. (Yanlış anlaşılmasın zaten bu cihazların gerçek hakeder fiyatları bu.) Bu ne demek oluyor. Bu saatten sonra A2000 ve benim gibi S950 sahiplerinin elinde patladı cihaz anlamına geliyor. Kimse ikinci eline artık şu anki piyasa fiyatlarını vermez. Bir daha bu Yamaha serilerini kullanmayacağım ve bugün ilanı veriyorum takasa açıp korg a geçiş yapacağım. Zaten Yamaha artık bana göre hep aynı sound. Makyaj yapıp yapıp koyuyorlar önümüze.

Arkadaşlar Fiyat bildiğim kadarıyla net değil. Ben daha önce verilmiş bir söz nedeni ile hesaplı aldım.

Hayırlı olsun.. Çok iyi fiyata almışsınız..

abicim iyi fiyat hakkaten s970 iyi cihaz ama 7000 tl s 770 alternatif olarak süper fiyatı. ama a2000 s750 s950 kullanan arkadaşlara hak veriyorum gerçekten sıfırı ikinci elinden daha teknolojik bir cihazı daha ucuza satıyorlarsa çok farklı bir satış stratejisi olmuş anlam veremedim. şimdi a3000 çıkacak fiyatı yüksek olursa kimse almaz demiştim bi yorumumda fakat s770 uygun fiyata sundularsa bakarsın onuda 2500 ila 3500 tl arası sunarlarsa süper olur.

Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. S770 3000 lira. (Yanlış anlaşılmasın zaten bu cihazların gerçek hakeder fiyatları bu.) Bu ne demek oluyor. Bu saatten sonra A2000 ve benim gibi S950 sahiplerinin elinde patladı cihaz anlamına geliyor. Kimse ikinci eline artık şu anki piyasa fiyatlarını vermez. Bir daha bu Yamaha serilerini kullanmayacağım ve bugün ilanı veriyorum takasa açıp korg a geçiş yapacağım. Zaten Yamaha artık bana göre hep aynı sound. Makyaj yapıp yapıp koyuyorlar önümüze.

Çok doğru tespit, bende Keşanlı Mustafa abimi dinleyip 8 ay kadar önce s 950 yi elden çıkardım. Şu an ancak A 2000 fiyatına giderdi.Alet Korg olunca zararda minimum oluyor.

Arkadaş sizde öldürdünüz temelli , s770 te sağ sol pitchbend yok baştan kaybetmiş bir kere :)

neden kaybetsin abi s950 dede yok s970 s750 or700 medeli dante (isteye bağlı)tyros serileri bunların hiç birinde yok zaten kullananlar bunu bilerek alıyor.