• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s650 atesh - set buyrun ucretli degildir!

atesh barak sound

**VİP**
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Enst.
klavye
arkadaslar iki kere konu actim ikisindede kapattilar yeni uyelik lama zorunda kaldim bastan seti ucretli dusunmustum simdilik setin calismalari devam ediyo hak verirsinizki sazlari kayit ve ditlemeler ve bypass edip kontrol etmeler kolay is degil siki bir set olacak sizi ufak bir yayli demosu paylasiyorum orgun orjinal ritimiyle caldimki demesinler audiodur falan filan isteyen bu ritmi orgda bula bilir ekranda yazicak zaten

setin icerigi az ve oz olacak her sey canli olsun cabasindayim eger dr.salim beyle batuh bey yapsaydim bu ise kalkismayacaktim yurt disinda bir cok usb satislarim devam ederken herkezin s650 ile kivranmasindan rahatsiz oldum ve dinlemeye karar verdim ve cok begendim ve ise basladim isin ozu budur buyrun insallah cok yakin zamanda set bitecek ve yeni konu acip bunu paylasacagim tskurler hepinize!

Cevap: yamaha s650 atesh - set buyrun ucretli degildir!

sağlam bir yaylı olmuş elinize sağlık.haftaya bende başlıyacam çalışmalara şuan kmp leri topluyorum .

tsk.

ben tamamen kendi orjinal kayitlarimi koyuyorum.
korg soundlarina benzememesi zaten korg isteyen korg alirdi!!!
sizede basarilar

kanun demosunu hazirlama sebebimiz sampling oldugu tamamen kendi canli kayitlarimiz oldugu anlasilma si icin

Arkadaşım elinize sağlık şimdiden. Meşakatli işler bunlar. S650 imi sattım, bir süre sonra kısmetse yine klavye alıcam ve 2000 tl nin üzerine çıkamazsam alacağım klavye yine S650 olur. Kısmetse setinizi o zaman yüklerim ama yinede şimdiden teşekkürler ve kolaylıklar dilerim.

s650 kullanmama ragmen almanizi tavsiye ederim cunku aleti isledikce umadigim tas basimi yardi
oyle bir sound verdiki pa600 um vardi xd9 um var a2000 ve s750 ellerimden gecmis ve 4 ay set calismasi icin bk5 kullanmistim ama bu aletten cikan sounda inanmadim ...
herseyin canli olmasi aleti benzersiz bir yere getiriyo yakinda bir video daha yuklemek icin calisiyorum bu yaptiklarimizi size gostermek icin yukluyoruz ki calismalar devam ettigi anlasilsin.
s650 almayi dusunuyou
rum suan cok ciddi bir sekilde buyuk bir ihtimal seti bitirince klavyeyi iade edip yenisi alicam .

Yamaha s650 ile Ketron XD9 arka planda olarak önünde sunumunuz bir tesadüfmü? VolkanB için. Adam satmış kurtulmak niyetinde siz yine azdırmaktamısınız masum suçluyu.:D:D:D Zannımca bu tertemiz arkadaşımızı. Ufkunu rahat bırakınız, en güzel aleti seçmeyi sonunda bulacak. Gönlü gibi tertemiz bir alet.

Moderatör tarafında düzenlendi:

atesh barak sound, sen değil ilgili arkadaşa' dır lafım. Kendisini hakikaten sitede incelediğim ve gördüğüm menfaatsiz yardımlarındandır bu şükran laflarım. Sakın üstüne ters bir şey alma. Her ne olursa olsun, hepinizi seviyorum. Benim gibi yaptığın hatalara geçmişte düşme ve nüksetmemek adına uğraş. Uğraşılarınla zaten kendini kurtarmış durumdasın. Niye? amacını belirttiğin için. Başarılarının devamını dilerim, güzel kardeşim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yamaha s650 ile Ketron XD9 arka planda olarak önünde sunumunuz bir tesadüfmü? VolkanB için. Adam satmış kurtulmak niyetinde siz yine azdırmaktamısınız masum suçluyu.:D:D:D Zannımca bu tertemiz arkadaşımızı. Ufkunu rahat bırakınız, en güzel aleti seçmeyi sonunda bulacak. Gönlü gibi tertemiz bir alet.

arkadasim s650 nin uzerinde calisma yapildigi icin s650 nin ekranini gostererek video cekimi yapildi xd9 benim yazanemde 6 senedir bulunan bir cihazdir midi amacli kullaniyorum kontrol keyboard olarak .arakadasada zorla sunu veya bunu al demedim bir emek verdigim icin ve cikan soundu duyup (zaten meslegim sound enginer and creator)fikir verdim kullandigim klavyeleri yazarak bunda ne var???
tavsiyeden daha guzeli varmi alet sampling kabul ediyo ve canli ne varsa atiyoruz icine e parasida hesapli seslerde canli olursa niye fikrimi soyleyip tavsiye etmiyim???
birde demissinizki satmis kurtulmus bir daha okuyun kendisi gene alabilirim demis???
ne kadar alakasiz bir yorum olmus sizin yorumunuz ortada yapilan bir is var ona yorum yapilsa daha mutlu olurum bide eklemek isterim satma nedeni aletin uzerinde calisilmamasi olabilir oldugu icin tavsiye ettim cunku bizzat kendim bu aleti ele aldim.