• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha s650 mi A 1000 tr mi ?

abtmusic

TM 2014 Demo Yarışması Üçüncüsü
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.abtmusic.org
Enst.
Yamaha
merhabalar herkese org çalma ile ilgili kendimi geliştirebilmem adına yamaha s650 almayaı düşünüyorum bir diğer yandan yamaha a1000tr de düşünmekteyim ritim ve ses zenginliği bakımından hangisi daha üstün siz saygı değer hocalarımdan önerilerinizi bekliyorum bana tavsiyeleriniz neler olabilir desteğinizi bekliyorum..

Cevap: Yamaha s650 mi A 1000 tr mi ?

a1000 tr ritim açısından daha önde ama ben olsam 2.el a1000 tr alıcağıma sıfır s650 tercih ederdim çünkü alette 16 mb sample rom var a1000 ritimlerinide okuyor hatta a2000 ritimlerinide okuyor kullanım olarakta registarion olayı var birde teknoloji olarak s650 önde benim görüşlerim bunlar şimdiden alacağın alet hayırlı olsun ...

a1000 tr ritim açısından daha önde ama ben olsam 2.el a1000 tr alıcağıma sıfır s650 tercih ederdim çünkü alette 16 mb sample rom var a1000 ritimlerinide okuyor hatta a2000 ritimlerinide okuyor kullanım olarakta registarionvar birde teknoloji olarak s650 önde benim görüşlerim bunlar şimdiden alacağın alet hayırlı olsun ...

teşekkür ederim iyi dilekleriniz için hocam registarion olayı derken hangi özelliği kapsıyor a1000tr ritim konusunda önde ama flashdisk ile a1000tr nin ritim lerini okutabiliyorsak sınırsız olarak a1000tr nin artı bir yanı kalmıyor değilmi hocam ? ses zenginliği konusundan anladığım kadarı ile 5650 daha önde

kardeşim registarion olayı ekranın altında 8 tane tuş var 8 li gruplar olmak üzere toplam 64 tane ses ile ritim atabiliyorsun sonra kaydettikten sonra o tuşlardan tekrar istediğin zaman ritim sesleri çağırabiliyorsun.Düz a1000 nin ritimlerini alet okuyor tr yi denemedim ses olarakta sample sesler daha kaliteli s650 de sonuçta yeni teknoloji bir alet usb flash disk olmasıda çok güzel disketle filan uğraşmıyorsun umarım yararlı olmuştur .

Moderatör tarafında düzenlendi:

sizce fiyat ile ilgili sabit kalırmı kampanyası mevcutmuş kampanya olmadan önceki fiyatı ne kadardı bilgisi olan varmı ?

bende roland gw 8 vardı sattım bunu bunu alsammı hocam gw 8 den iyimi bu alet

valla kardeşim kampanya varken alman daha iyi normal sitelerde 1500 tl den başlıyor fiyatı gw8 den türk ritim ve ses olarak daha üstün bir alet bu konuyu inceleyebilirsin

tşk ederim hocam ben genelde rnbesk lead sesler için kullanmak istiyorum bir kaç demosunu izledim hoşuma gitti a2000 ritmini okuması çok güzel çünkü a2000 son çıkan cihazlardan bşrşsş aynı işlevi görmüş olacam s650

Moderatör tarafında düzenlendi:

bu fiyata çok iyi alet kardeşim tavsiye ederim

Kardeşim bende 1 ay kadar önce s650 aldım ingiltere satış fiyatı bile 1700 tl karşılığına geliyordu do-re müzikte kampanya fiyatı nakit 1250 tl gibi ben vadeli 1400 tl gibi aldım sesler ve ritimler güzel yanlız türkçe kullanma klavuzu henüz çıkmadı oda olsa çok daha iyi olacak