• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha S750 - Misket ( Kesikçayır )

kartal_123

Sercan Güney
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA4X - TATİ USB + A2000 V2 PLUS EMO USB
Yamaha S750 - Misket ( Kesikçayır ) Ritim bana aittir.İyi dinlemeler .

LİNK :

Cevap: Yamaha S750 - Misket ( Kesikçayır )

kartalım denemedıgın klavye kaldımı :) ayrıca güzel demo eline kulağına parmağına sağlık

kartalım denemedıgın klavye kaldımı :) ayrıca güzel demo eline kulağına parmağına sağlık

3-4 Tane alet anca vardır denemediğim piyasada :) Yorumunuz için teşekkürler .

abi bişey soracagım bu alet te emo okuyor mu kısaca bahseder misin sample ritimler setler ne durumda.. güzel bir alete benzior....

abi bişey soracagım bu alet te emo okuyor mu kısaca bahseder misin sample ritimler setler ne durumda.. güzel bir alete benzior....

Kardeşim A2000 Emo usb li de kullandım.Ama bu cihaz başka Bir kere batılarda söylenecek bişey yok muazzam ses ritimler.Şimdilik özel paket yaptım.Kitler dizdim sesler dizdim tonlar salonda korgu aratmıyor hatta daha iyi çünkü bass akorda eşlik ediyor.Ortam çoşuyor.Ama kendi yazdığım ritimler ve kitler olduğu için diye düşünüyorum.Hatta bazı piyanist arkadaşlar dışardan duyan abi bu alet Korg mu Diyor Yani o derece diyim sana :) Kendin Program ile ses kit dizebilirsin.Ama Emo usb de şahane bir çalışma bende almayı düşünüyorum.Ama Euro malum düşerse almayı düşünüyorum.Her türlü tavsiye ederim.Tavsiyem Emo Usb alman ve uğraşmaman.Sound motoru zaten Yeni memnun kalırsın .

Moderatör tarafında düzenlendi:

cok teşekkür ettim abi

Aleti merak edenler için güncel .

harika süper ritim güzel vuruyor