• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s950 için kampanya istiyoruz

• Konbuyu başlatan masum83
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 3K

masum83

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
merhaba,
benim gibi düşünen birçok arkadaşım var.A2000 de nasıl kampanya yapıldıysa s950 içinde böyle bi kampanya yapılmasını istiyoruz.böyle güzel bir aletin sonunun psr9000 gibi olmasını istemiyoruz. şu anki fiyatı aşırı pahalı kimse 2000 euro verip bu aleti alamaz/almaz çünkü piyasa ona muadil cihazlarla dolu.benim gibi yamahadan vazgeçemeyen arkadaşlar bu aleti dört gözle bekliyorduk fakat fiyat bizi dumura uğrattı.A2000 benim isteklerimi karşılamıyor tyros serileri çok pahalı ve set sıkıntısı var.s950 için emo usb varki kaçırılmayacak bi tren yamaha için.yani benim görüşüm bu alet için kampanya yapmanın tam zamanı.fiyatta 1400-1500 euro arası olursa eminimki bir çok kişinin talebi olucak bu alete.

teşekkür ederim.

benimle aynı fikirde olan arkadaşlarımdan destek bekliyorum.birlikten kuvvet doğar

Cevap: yamaha s950 için kampanya istiyoruz

çok iyi olurdu:)ama yamaha satışı direk kendi yapacakmış geçenlerde yazıyordu.böyle olursa direk japonlara söylemek lazım ama nasıl:)ama s 950 gerçekten çok güzel bir alet.arkadaşıma aldık ben yazdım çizdim baya bir haşır neşir olduk aletle soundlar çok kuvvetli,vocodar süper,real drum kitler mükemmel vs..isterdim doğrusu bu aleti

öncelikle çekik gözlülere türkçeyi öğretmemiz gerek alıp diyarbakırda halaya koyup çiğer kebabı yedirmek gerek oradan karadenize götürüp horon tepdirip hamsi tava yedirmek gerek oradan imzirde tepeçiğe götürmek gerek :) türkiyeyi tam olarak gezip kültürü gördükten sonra adam durup düşünür biz yıllarca ne alet yapıpta adamlara göndermişiz diyip full+full aleti 1300 euroya piyasaya sürmezlerse bu japonlar adam değildir :)

çok iyi olurdu:)ama yamaha satışı direk kendi yapacakmış geçenlerde yazıyordu.böyle olursa direk japonlara söylemek lazım ama nasıl:)ama s 950 gerçekten çok güzel bir alet.arkadaşıma aldık ben yazdım çizdim baya bir haşır neşir olduk aletle soundlar çok kuvvetli,vocodar süper,real drum kitler mükemmel vs..isterdim doğrusu bu aleti

aynen kardeşim alet çok güzel ama fiyatı yüzünden yanına yaklaşamıyoruz.2084euro+emo usb 167 euro 5.335 tl yapıyor.ne kadar güzel olursa olsun bu parayı verecek bütçemiz yok malesef.bu şuna benziyo kız çok güzel çokta seviyorum ama babası başlık parasını çok istiyo alamıyoruz : )))))

haa birde or700 lere emo usb olucak sanırım.onun içindirki s950 için bişeyler yapılması gerekir diye düşünüyorum...

öncelikle çekik gözlülere türkçeyi öğretmemiz gerek alıp diyarbakırda halaya koyup çiğer kebabı yedirmek gerek oradan karadenize götürüp horon tepdirip hamsi tava yedirmek gerek oradan imzirde tepeçiğe götürmek gerek :) türkiyeyi tam olarak gezip kültürü gördükten sonra adam durup düşünür biz yıllarca ne alet yapıpta adamlara göndermişiz diyip full+full aleti 1300 euroya piyasaya sürmezlerse bu japonlar adam değildir :)

sanırım yamahada bunu yapacak gibi geliyo bana :)türk insanının ne kadar azimli olduğu anlaşılır o zaman.

eğer ellerınde patlarsa yaparlar indirimi

pa 800 ve 3x peynir ekmek gibi satıyor bu memlekette pa 800 5000tl 3x 6250tl inanılır gibi değil anlamakta zorluk çekiyorum nasıl oluyorda pa 800 5000tl ye çuvalla satıyor... yoksa 64 mb ram içinmi ne için

şurya yazıyom bende şimdi korg pa600 var bakın gorun ben bu aleti ilerde s950 ile kafa kafa takas edecem... fazla surmez

şurya yazıyom bende şimdi korg pa600 var bakın gorun ben bu aleti ilerde s950 ile kafa kafa takas edecem... fazla surmez

İyisin, güzelsin arkadaşım da, ses kalitesini de takas edebilecek misin?

Bu, şuna benziyor; Birisi X marka bir araba alır, konforu rahatı kalitesi için. Senelerce tasasız dertsiz kullanır.

Birisi de aynı parayı başka bir X marka arabaya verir; alırken önceliği ikinci elde kaç para edeceğidir. konformuş, kalite imiş umurunda olmaz.

Tercih meselesi kısacası...

Saygılar...