• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YAMAHA SET YARDIM !!

26mustafa26

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
Öncelikle Herkese Hayırlı Geceler Yamaha A3000 Klavyem var Ona Set Arıyorum POP TRAP DUBSET gibi ritimler sesler arıyorumslow hareketli olacak daha çok slow. Paralı setlere baktım doğru düzgün birşey bulamadım araştırmalarıma düzgün birşey bulamadım sizlerden yardım Bekliyorum Şimdi'den Teşşekür ederim
smile.gif

Yamahaya ücretsiz set aramak cok zor ben cok aradim fakat bulamadim kimsede yardim edemedi hata ne demek bir yigin ücretsiz set var diyenlerde oldu ama bana yardimci olun deyince öyle diyenlerden cit bile cikmadi bende emo set aldim para ile.
yamaha orglari cok iyi ama set ritim kisitliligindan geride kaliyor
(simdi set ritim sIkintisi yok diyenler olabilir öyleyse sana yardim etsinler)
sana tavsiyem parasiz set bulacani sanmiyorum ama parali setlere bakmandir
sadece emo yok volki vs setler var icinde istedigin ritimlere seslere öylece ulasabilirsin

paralı set aldım zaten emo kullanıyorum bende fakat emo şuan benim ihtiyaçlarımı karşılamıyor büssürü ücretsiz yamaha set var diyolar doğru ama kimseden çıt yok kardeşim doğru söylüyorsun herkes lafa gelince konuşuyor icraat yok kimsede yinede teşekkür ederim yardımcı olduğun için iyi günler dilerim

Bahsettiğiniz ritimler batı tarzı olduğu için yabancı sitelerden indirebilirsiniz belki, psr tutorial veya jojosoft sitesinde binlerce bedava yamaha ritmi var. bazı siteler ücretli ritm de satıyor.

Öncelikle Herkese Hayırlı Geceler Yamaha A3000 Klavyem var Ona Set Arıyorum POP TRAP DUBSET gibi ritimler sesler arıyorumslow hareketli olacak daha çok slow. Paralı setlere baktım doğru düzgün birşey bulamadım araştırmalarıma düzgün birşey bulamadım sizlerden yardım Bekliyorum Şimdi'den Teşşekür ederim
smile.gif

Yamahaya ücretsiz set aramak cok zor ben cok aradim fakat bulamadim kimsede yardim edemedi hata ne demek bir yigin ücretsiz set var diyenlerde oldu ama bana yardimci olun deyince öyle diyenlerden cit bile cikmadi bende emo set aldim para ile.
sadece emo yok volki vs setler var icinde istedigin ritimlere seslere öylece ulasabilirsin

Bu sitenin kardeş sitesi piyanistset.com da tonla yamaha pack var. Ücretsiz

Tonla dediginiz setlerin icerigindeki drum kitlerin sampel seslerinin bazalarini para ile satildigi icin yamahanin expansionsa acmak ve orga yüklememk mümkün degil (orgunuzun n27seri numarsi olayi) ayrica yamaha a3000 in data formati ayri oldugu icinde yükleyemesiniz expansion la acamasiniz bile
piyanist set sayifasi yeni bir sayifa degil yilarca var olan sayifa
tonlarca set var ama yabanci yamahanin kendi sitesinde arab seti bile ücretsiz ama 1 tane türk seti var oda parali ile!
oda bende var size yolasam bile orgunuza yükleyemesiniz cünkü n27 davasindan dolayi sadece benim satigim org ile kulanabilirsiniz emo veyada herhangi bir para ile alinan set te aynidir kaldiki
yamaha nin eski tyros serilerinin baze rtimilerini almak mümkün seti tümüyle degil

Son düzenleme: