• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha - SEVMEK Demo Video

roland_xp

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Merhaba Arkadaşlar Yamaha A300 tr v2 ile onla yapılabilecek herşeyi çalmaya çalışıyorum umarım beğenirsiniz. Bunu çok beğenirseniz :)))) diğer çektiğim videoları da paylaşacağım :)
Saygılar :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fD3OS7ERC5c]YouTube - ‪Mesut Güler - SEVMEK‬‏[/ame]

Cevap: Yamaha - SEVMEK Demo Video

Yaylılar da Umut Açıkgöz stilini kapmışsınız :cool: , klavye hakimiyetinizde solo iyi ama akorlar kaçıyor arada, eser icranız iyi, paylaşımınız için teşekkür ederiz.

kardeşim benim sene 2005 da çekilmiş casio at1 ile bir videom var 3gp kalitesinde ( istersen o vdeoyu da yükleyebilirim ) yaylılar bende hep bu şekilde icra ettim. ben uzun yıllardan beri bu şekilde çalıyorum. akorlar kaçma kısmında sonuçta küçümsemek istemem ama a300 işte küçücük ekranda çalışıyorum :) güzel yorumların için teşekkür ederim saygılarımla

kardeşim benim sene 2005 da çekilmiş casio at1 ile bir videom var 3gp kalitesinde ( istersen o vdeoyu da yükleyebilirim ) yaylılar bende hep bu şekilde icra ettim. ben uzun yıllardan beri bu şekilde çalıyorum. akorlar kaçma kısmında sonuçta küçümsemek istemem ama a300 işte küçücük ekranda çalışıyorum :) güzel yorumların için teşekkür ederim saygılarımla

Umut Açıkgöz stili derken kötü anlamda söylemedim, bu şekilde çift el solo yaylılara dolgunluk katıyor, zenginleştiriyor, yanlış anlaşılmayalım kardeşim, ben teşekkür ederim.

frden slmlar valla a300 v2 ler bence cok ilerlemis kapasite olarak bakarsak normal bir programda sorunsuz cikar bence e parmaklarda onemli tabi guzel olmus emegine saglik

Ritim güzelmiş, emegine saglık...

Kardeş eline sağlık. Önemli olan aletin özelliği değil,bence onu en güzel şekliyle kullanmak, icra etmek. Kısa bir parçada bir sürü ses değiştirdin. Ben bir keresinden misafir olarak bir düğüne gittim, klavyeci amca sahneyi saksafon sesi ile açtı saksafon sesi ile kapattı..
Böyle durumlarada rastladık. Allah ömürler versin, yaşında daha genç önünde uzun yılların var. inşallah çok daha güzel yerlere gelirsin...

Değerli Yorumlarınız İçin Hepinize Çok Teşekkür Ederim Arkadaşlar

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri