• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha tyros 2 arıyorum

akbasmuzik66

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Arkadaşlar elimde temiz emo usb+yamaha a2000 var
temiz bir pa800 üm var 64 ram hangisini isterseniz onunla takas yapalım
irtibat için 05419161729

Cevap: Yamaha tyros 2 arıyorum

sıfır ayarında tyros 4 black var ama takas yok satarsan aklında bulunsun

Tyros 4 e ne istiyorsun hocam? Ve hoparlörü de var mı yanında

aletin özelliklerini iyice araştır sonra pişmanlık yaşama 3 sorun yaşarsın tyros 2 de ilki açılış süresi 20 dakikayı bulur hatta ram doluysa 24-25 dakkaları bulur açılması bu bir iki pitch bende alışması çok zor 3. sorun ise menü çok karmaşık gelir alışkın değilsen bunun dışında tonları soundu korgtan iyidir set bulman zordur satarken zor satarsın bak cem kronosla takasladı 4 aydır uğraşıyor :) hayırlı satışlar olsun

rarkadaşım iyi günler araştırmadn yazıyorlar tyros hakında ben yeni loop set hazırlıyorum şşimdi daha bitmedi bütün sampler olucak açılmasıda en fazla 6 dakika veya 4 dakika şun bende full dolu rit
imleirin başında hepsi loop 3 .5 buçuk dakikadaaçıyor az işi kaldı hepsini loop yapıcam ritimlerin studıo looplar yöresel olucak

aletin özelliklerini iyice araştır sonra pişmanlık yaşama 3 sorun yaşarsın tyros 2 de ilki açılış süresi 20 dakikayı bulur hatta ram doluysa 24-25 dakkaları bulur açılması bu bir iki pitch bende alışması çok zor 3. sorun ise menü çok karmaşık gelir alışkın değilsen bunun dışında tonları soundu korgtan iyidir set bulman zordur satarken zor satarsın bak cem kronosla takasladı 4 aydır uğraşıyor :) hayırlı satışlar olsun

Öncelikle kimsiniz tanıyamadım ve ben işim gereği tyros gerekti kronos vardı evet evi taşıdık karadeniz düğünü yapılıyor hep adı lazım olmayan biri aldırdı bana setini vercek diye vermedi kaldım ortada setler var bende çok isteyen oldu 6000tl ye ver diyolar olmaz dedim 7500e gidicekti yok dedim acelem yok ama artık vericem çok öldürmücem tabiki çünkü sıfır gibi alet çok temiz hem 2 cihaz yeter düğün için