• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha tyros 5 emo package hayırlı olsun

tamer0707

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA KEYBOARD'S
HAYIRLI OLSUN

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=cIJ3X4vPdvk]Turkish Pack from Emomuzik - YouTube[/ame]

Cevap: Yamaha tyros 5 emo package hayırlı olsun

güzel alet ama 12bin tl yinede çok

bende T4 Kullaniyorum, evet güzel alet ama bize gelmez, Bati ya hitab eden bi alet, bizim türk müzigimize uymuyo, Korg Pa yada diger seriler adim basi set bulunuyo Hemde en kaliteli üst düzeyde setler ama Tyros a kesinlikle set bulamiyosun bulsan bile bizim türk müzigine uymuyo, hep bati ritimler, seslerine digecegim yok, özellikle yaylilar, en baba sesler Tyrosda diyebilirm.... saygilar....

tam bana göre alet. batı ağırlıklı. keşke param olsa alabilsem!

Selam Remzi52 Kardes bu alet cok güzel kim demis Bize gitmez ben aldim ve Emo setini yükledim harika bir alet Bati ve Türk Muzigine cok yatkin bu aleti KORG yada baska Marka orglarla karsilastirman icin önce Tryos 5 iyi bir dinlemen lazim Tyros 5 deki sesler o kadar kulaga hos geliyorki harika bu alet cok pahali bunun icin de Türkede ortami cok az kimse set filan yapmiyor bu aletlere dedigin gibi KORG icin set bulmak Türkede sorun degil ama Korg daki setler hic bir ise yaramiyor kim ne derse desin alet Dügüncüler icin baska bir seyede yaramiyor ama Yamaha TYROS 5 öyle degil daha cok is yapmak icin beste studyo sahne isi icin harika bir makine ben cok memenunum ALLAH HERKESE BÖYLE BIR MAKINE ALMAYI NASIP ETISN Tek eksik Türkede Fazla ortami yok Yamahnin insallah oda olur.

Ben güzele güzel demem güzel benim olmadıktan sonra.