• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Tyros 5 Hk.

• Konbuyu başlatan Rlnd
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

Rlnd

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 700
Merhaba dostlar uzun bir aradan sonra tekrar müziğe döndüm ve yeni bir klavye almanın zamanı geldi.Seçim olarak Yamaha t5 i almayı düşünüyorum.Soundları harika geldi bana.Emomüzik'in yaptığı set ile kullanmayı düşünüyorum.Aleti daha önce kullanan varsa artıları eksileri neler olduğunu paylaşırsa mutlu olurum.

Cevap: Yamaha Tyros 5 Hk.

Tek eksiklik macun sesler, onun disinda alet insana caldiriyor, söyletiyor etli ve dolgun bir soundu var. sampleleri tüm diger aletlerden daha güzel okuyor. expancer menager edit ve set birlestirme ile ayni anda 10-12 belkide 20 set birlestirebiliyorsun. T5 in rami suan icin 2 gb net okuyor hatta 4 gb de denenebilinir. Benim denedigim aletler icerisinde harmoni ve bass duyabildigim tek alet. Pich benderede zamanla alisiyorsun. bendeki tek eksiklik güzel Halay icin zurna sesleri

Tek eksiklik macun sesler, onun disinda alet insana caldiriyor, söyletiyor etli ve dolgun bir soundu var. sampleleri tüm diger aletlerden daha güzel okuyor. expancer menager edit ve set birlestirme ile ayni anda 10-12 belkide 20 set birlestirebiliyorsun. T5 in rami suan icin 2 gb net okuyor hatta 4 gb de denenebilinir. Benim denedigim aletler icerisinde harmoni ve bass duyabildigim tek alet. Pich benderede zamanla alisiyorsun. bendeki tek eksiklik güzel Halay icin zurna sesleri

Yorumun için çok teşekkür ederim.Herhalde bu gidişle alacağım :)

birde gelmis gecmis en iyi Tuseye sahip cihaz....