• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha yardım...

• Konbuyu başlatan BOLDOR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

BOLDOR

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Yamaha s750 nasıl bir klavyedir.770 ile aralarında çok fark varmıdır.a1000 or700 a2000 ritimlerini okuduğu doğrumudur.2.eli 3000 sıfırı 5000 civarı bu uçurum anormal değilmidir.bilgisi olan paylaşırsa sevinirim..

Cevap: yamaha yardım...

S750 64 mb s770 160 mb en belirkin fark bu.or700 de kullanilan drum kitleri yuklersen ritmleride okur.her ikisinede yamaha expansion maneger ile set duzenleyebilirsin.a2000 de dahil
Su anda s750 almak hic mantikli olmaz cunku sıfır s770 3.500 tl

S750 64 mb s770 160 mb en belirkin fark bu.or700 de kullanilan drum kitleri yuklersen ritmleride okur.her ikisinede yamaha expansion maneger ile set duzenleyebilirsin.a2000 de dahil
Su anda s750 almak hic mantikli olmaz cunku sıfır s770 3.500 tl

Expansion manager ile S750 ve A2000 için set düzenlemek şu an için mümkün değil..

ozaman s 750 le sadece batı olacaksa ben kit ses ritim atamıcaksam ne özelliği var ? umarım 770 ta düzenleme olur.birde bu alet istanbulda satışı varmıdır s 770 ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Expansion manager ile S750 ve A2000 için set düzenlemek şu an için mümkün değil..

Baska bisey anlatmaya calistim sonucta bu aletlere drum kit yada sample ses ekleyebilirsin tabi paket seklinde.voice editor vs vs sesleri editleyebilitsin.

Boldor kardesim sen s750 kafandan sil bence.kotu alet oldugu icin degil s770 daha uygun ve guncel oldugu icin.sahibinden sitesinde satiliyo sanirim.

or700 a2000 ve s770 in datalarını okumaz.Hepsinin kendıne özel dataları ve sistemi karşılayan programları vardır.

or700 a2000 ve s770 in datalarını okumaz.Hepsinin kendıne özel dataları ve sistemi karşılayan programları vardır.
Convert edip kullanilabilir.
Daha dun set duzenledim nasil or700 un datalarini okumaz.hepside or700 un kitleriydi.keza ritmlerde.

Daha oncede tyros icin or700 icin yapilan kitleri kullanmistim.

Bence eksik bilgiye sahipsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaş sorulan soruları yanlış okudu sanırım.masum83 değerli dostum bende s770 düşünüyorum.sitelerde satış malesef yok.2.el pa 800 düşünüyordum ama 3.500 gibi bir fiyat olunca cazib geldi bana.üstelikte 3 cihazın kitinide atabiliyorsan muhteşem olur.keza ben a1000 deki ritimleri or700 ün seslerini a2000 seslerini bir arada olduğunu düşününce dahada caziphale geldiğini düşünüyorum..

Bu magazada var kardesim. Mesaj at bakalim bi istersen.Kesinlikle bu paraya alinabilinecek en guzel klavyedir.

Yalniz yanlis anlasilmasin or700 deki ve a2000 deki sesleri yukeleyemezsin.sadece or700 deki drum kit ve rirmleri yukleyebilirsin.
Sample ses problem degil piyasada o kadar cok sample ses varki.
Sen s770 al set benden kardesim.

çok çok teşekkürler bir araştıralım bakalım..verdiğin bilgiler içinde ayrıca teşekkür ederim..