• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yardım roland bk5 iPad bağlantısı

yasinerol1595

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland bk 5 or
Sormak istediğim iPad bk 5 için yapılan uygulama tüm iPad serilerinde geçerlimi ikincisi Bağlantıyı yaptıktan sonra ipadten flashtaki seslere ve ritimlere erişebiliyormuyuz bu konuda yardımcı olursanız sevinim teşekkürler

Cevap: Yardım roland bk5 iPad bağlantısı

yaedım edebilecek kimse yokmu bu konuda

Bildiğim kadarı ile ipad ile sadece dahili ritimlere ulaşabiliyorsun flas daki ritimleri ve sesleri ipad görmüyor

evet ilk aldığımda bakmıştım..yanlızca üzerindeki ritimlere ulaşabiliyosun diye biliyorum....

bu çok saçmalık ya , şayet öyle bir durum söz konusu ise ipad alıp cihaza baglamak aptallıktan başka bir şey olmaz.. Boşuna para verilmiş olur.. Sonuçta insanlar cihazın ses ve ritimlerine baglı kalmadan usb içerisindeki nevalelere ulaşmak için usb destekli cihazlar satın alıyor. Ekran problemi olan bir cihazda (kullanıcı açısından ) ipad baglantısı kullanıcıya sunuluyorsa o zaman usb'ye ulaşabilme yetkiside verilebilir. ROLAND yetkilileri bu konuya bir açıklama getirmeli diye düşünüyorum.

Sormak istediğim iPad bk 5 için yapılan uygulama tüm iPad serilerinde geçerlimi ikincisi Bağlantıyı yaptıktan sonra ipadten flashtaki seslere ve ritimlere erişebiliyormuyuz bu konuda yardımcı olursanız sevinim teşekkürler

Kardeşim buna baglı ROLAND firmasının açmış oldugu bir konu var dilersen oraya yazabilirsin. Belki daha net ve hızlı cevaplar alınabilir. Saygılarımla..

Eğer öyleyse dünya kadar para verip ve hiç bir şekilde Karşılık bulamama sadece aptallıktır roland buna acilen yeni bir Güncelleme getirmesi Lazım ve Android işlemcilerde aynı uygulama yüklenmelidir

Eğer öyleyse dünya kadar para verip ve hiç bir şekilde Karşılık bulamama sadece aptallıktır roland buna acilen yeni bir Güncelleme getirmesi Lazım ve Android işlemcilerde aynı uygulama yüklenmelidir

Telif hakları nedeniyle android ile uğraşamazlar, ki zaten android konusuyla ilgili olarak daha önce açıklamada bulunmuşlardı olmayacaktır diye. Fakat ipad cihaz baglantısında kesinlikle bu bahsedilen durumlar söz konusu ise bunu çözmeleri gerek yeni bir update ile, yoksa gerçekten kullanıcıları aptal daha da doğrusu enayi yerine koymak olmaktan başka bir şey değildir bu durum.

Telif hakları nedeniyle android ile uğraşamazlar, ki zaten android konusuyla ilgili olarak daha önce açıklamada bulunmuşlardı olmayacaktır diye. Fakat ipad cihaz baglantısında kesinlikle bu bahsedilen durumlar söz konusu ise bunu çözmeleri gerek yeni bir update ile, yoksa gerçekten kullanıcıları aptal daha da doğrusu enayi yerine koymak olmaktan başka bir şey değildir bu durum.

Aynen öyle kardeşim öyle birşey olamaz

bende uygulayamadım.2.el ipad 1 aldım.olmadı...ondan sonra hiç ilgilenmedim............