• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni dante tr yakında geliyor

ramocan05

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
SLM:Bu alette efekleri soranlar var:Şunu tekrar söylemek istiyorum MEDELİ DANTE TR Kısmen ritim ses olmak la beraber semlpe okuma hariç mp3 ve wawe okuma gibi özelliğe sahip olan ve özellikle düğün cüler için tasarlanan bu alette tabiki effek ayarları var.Ama genelde lesli ve eko kullenıldığı için ikisi daha ağırlıklı tasarlandı.Fabrikadan istekler covalınca maddi olarakta bizden yüksek rakamlar talep ediyor MEDELİ fabrikası.Bu chaz dediğim gibi parasına göre tasarlandı ve TR Olarak fabrikadan çıkış yapılması sağlandı.Fiyatına GÖRE çok iyi iş yapacak bu chaz.Aleti marifetlerini ve fiyatını ön pilanda düşünmeniz daha doğru olur arkadaşlar.Diyer markalarla yarışma yapmıyoruz sadece türkiyede en ucuz fiyata nekadar yararlı bir alet yapabiliriz diye düşünüyoruz.Alet her ay yeni ritimlerle güncelleme yapılacak.Ve en azından bir danışma hattına sahip olacak bu chaz.Biz aleti sattık hadi sana güle güle demiyoruz DANTENİN Sonuna kadar arkasında olup elimizden gelen yardımı yapmayı amaçlıyoruz.Hayırlı günler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yeni dante tr yakında geliyor

En Kısa Zamanda Demoları Bekliyoruz...

Yeter ki birileri bu güzelim aleti 4.000 TL'lik cihazlarla karşılaştırmasın.Millet en kötü ihtimal çocuğuna veya okuldaki müzik dersine alır bunu.Cihazı desteklemek şart.Hayırlısı olsun herkese...

Bence yenilik şarttı. İnşallah iyi olur. Böylelikle kalite ve üretim medeli gibi firmalara ait olupta üzerinde korg vb markası olan ucuza mal edilip uçuk fiyatlara hatta yeri geliyor 2. Eline bile sıfirindan fazla para istenen orglara bağlı kalmayız inşallah. Müzik işinin bittiği laptoplarla dj aletleriyle herhangi birinin de müzisyenlik yaptığını ve zavallı insanlarımızın müzikten müzisyenden anlamadığı teneke tıkırtısına oynadığı şu dönemde bu yeni orglar ucuz fiyatlı olurda inşallah herkes alır evinde zevkle çalar. Milletin döküntü hurda haşat olmuş hatta 2 3 tane arızalı orgtan 1 org çıkmış yıllanmış orglara 2-3 bin tl verileceğine böyle bir org alınabilir diye düşünüyorum. Elimdeki orgumu uzun süre önce satmıştım iş yoğunluğumdan dolayı çalamıyordum. Çocukluğumdan buyana org çalıyordum. Roland yamaha korg kawai orglarım oldu. Yine korg veya yamaha almayı düşünüyordum ama fazla para vermek istemiyorum. Ben satarken org para etmez sıfır kutusunda org sattım. Şimdi bakıyorum onun haşatına uçuk rakamlar isteniyor. Hele zaten sahibinden com bitmiş artık dedem zamanının orglarını bile yeni org fiyatına satmaya çalışıyorlar. Artık o sitedende org alınmaz. Fiyatlar çooook istikrarsız. Millet malesf uçmuş fiyat konusunda. Bunu söyleyincede burnundan kıl aldırmıyorlar. Artık ucuz hesaplı türk ritimleri olan böyle orgların çıkma vakti geldide geçiyor. İnşallah daha bunun gibi birçok marka böyle orglar çıkartır. Bu orgun geliştirilmesinde de bu işin üstadlarıda olduktan sonra hayırlı uğurlu olsun. İnşallah hesaplı uygun bir fiyat olurda herkes alabilir. Ben kendilerine teşekkür ediyor başarılar diliyorum.

Ramazan Bey;

Ses edit özellikleri korg serilerindeki gibi gelişmişmi? Ve drum kit dizilimi ve drum kit unsurlarına tek tek edit yapılabiliyormu?

Bu cihazın en büyük handikapı sample olmaması. Eğer yukarıdaki özellikler varsa ve sizler tarafından yeterince güncel tutulursa bu handikap ortadan kalkar diye düşünüyorum.

İyi çalışmalar.

setun firması tuncay beyi yamaha dsr 1000 2000 psr 62 arabic klavyelerden bu yana tanıyoruz yamaha a1000 ve or700 ün tr piyasasında yerini almasında setun firmasının payı büyük yıllarca can başar la beraber türk klavyecilerine büyük hizmetleri olmuştur ben şimdi den dante tr nin başarılı olacagına ve dante tr için bunu bir başlangıç olarak görüyor can abi ve sizlere başarılar diliyorum hayırlı olsun

alet tutmaz nedeni dizayn olmamış artı picbender türk müzisyenlere uymaz keşke anket yapılsaydı nasıl bir alet istersiniz diye çok güzel olurdu ozaman kendi evladımız gibi severek alır kullanırdık arkadaşlar saygılar hepinize

Orgu muzik yapmak icin mi karsina gecip bakmak icinmi kullaniyorsunuz ses yani sound herseyden once gelir kullanmadan duymadan nasilda pesin hukmu verebiliyorsunuz gercekten cok ilginc...

pitcbender çokta önemli değil ne şekil olursa olsun. önemli olan saund kalitesi , sampler özelliği ve effektler artı tuşesidir

herşey güzel özellikler süper türk malı olması alma sebeplerinden en önemlisi ama pichbend bana uymadı abi o yüzden pa80 e devam