• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeni pa800 set

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxxyasinxxx

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800,bağlama
baju usb set kapalı

daha önceden demolarını yayınladığım seti söz verdiğim gibi paylaşıyorum.
yok set yapıyorum diye geçinenler falan filan gibi reklamlar yapmayacağım. sonuçta herkez bişeyler yapmaya çalışıyor verilmiş emekler var. alın hoşunuza giderse güle güle kullanın. piyasa olmayan bi set istemişti arkadaşlar.

pa800(128mb ve üstü), pa2x, pa600, pa900, pa3x, pa4x uyumludur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: yeni pa800 set

İndiren arkadaşlar , teşekkür eden arkadaşlar mutlaka burada yorum yapalım sadece bir teşekkür ile kalmayalım. Yorum emeğe verilen önemi gösterir.Yasin kardeşimize de sunumu ve emeği için teşekkür ederim.Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

teşekkürler elinize sağlık. uzun zamandır pa800 için pek bişey paylaşılmıyordu

bnde birçok set duzenleyip paylasan biri olarak yorum yapmak ısterim.set guzel kullanısşı ama eksıklerı var.bı kere kırık setlerden yapılmıs o belli ama sound da bır dunya çalışmayan sesler var onları tamemen silip çalısan seslerı dızseydın ve performans bankasınıda onea gore dızseydın daha ıyı olurdu set de az ses olsa bıle en azından sadece çalısan sesler karsımıza cıokardı.ritmler guzel ve basarılı ama eksiklerı cok emınım daha ıyısını yaparsın bn suan yenı yaptım ama paylasamıyorum ozelden konsurusuz ıstersen

arkadaşlar bu set baju star set emeye saygı

set eksikliklerle beraber kendi setinize atılacak ritim ve sesler ve özellikle pad ler gayet iyi.introlar sıkıntılı olmakla beraber 2/4 ve slow lar gayet iyi.özellikle kış masalı ritmine bayıldım.ayrıca 1 tane halay ritmi var ama direk setimde bunu kullanmayı düşünüyorum.romanlarda gümbür gümbür.500 tane dandrik ritim yerine 15 tane kullanabilecek ritimin olması bence yeterli.yani kendi setini yapanlara bulunmaz bir fırsat..ellerine sağlık yassssinnn...:)

Teşekkurler iyi yada kotu soz konusu olmamali çunku burda bi emek var burda bir paylaşim var ... Çok duyduk set yaptim soyle iyi soyle guzel hadi paylas deyince emek var. Ucretli cok bisey istemiyorum 100 tl yok 200 tl.. Diyenlerde var... Baksan belkide pitasadan uc bes ritim koymus kendi ismini vermis insalari kandiracak yer ariyorlar.. Tekrar tesekkurler emeyine yuregine saglik ... Paylasman bile guzel sey... Saol..

ewt 2 4 ler guzl slov vahdelerde basarili ritmlerde cok bas vuruyo snki en guzelide ciftetelliler doruk usb dn sorA eniyisi bnlar

Sevgili üstad kardaşim. çok harika bir eser yapmışsın. Ellerine sağlık...

selam arkadaşlar ben yukardaki seti indirdim usb ye kopyaladım. orga usb yi taktım ama seti görmüyor org. yardımcı olur musunuz daha yeni öğrenmeye çalışıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...