• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeni ritimlerim

• Konbuyu başlatan by1983
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 32
  • Görülen : 11K

by1983

Gold üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS 3 KORG PA 700 OR
selam arakadaşlar baya oldu palaşamadım yeni ritmlerimi beğenirseniz devamı olur lütfen düşüncelerinizi yazın:D iyi yada kötü.

Ekli dosyalar

• yeni ritimler..rar
    48.5 KB · Görülen: 1,095
Cevap: yeni ritimlerim

sevgili kardeşim çalışmalarını yakınen takip ediyorum.ellerine sağlık.devamını bekliyoruz.

Yamaha A1000 ile sanırım yazdınız gerçi böylede olsa Yamaha Or 700 lerde bu ritimleri çalarbilirler genede hangi org için olduğunu belirtmekte yarar var ellerinize sağlık paylaşımınız için sonsuz teşekkürler Saygılarımla,

ritimler a1000 için geç oldu ama güç olmadı, tekrar tekrar özür dilerim. yenilikler olacak bence keşfedilecek çok şey var, introlu çok güzel bir saund aldığım bi türkü yaptım, işinize yarayacak, en son İZZET YILDIZHAN seslendirmişti DİYAR DİYAR. bence çok güzel oldu daha dün .salı günü yaptım en kısa zamanda sesler ve ritimler paylaşacağım saygılar ve selamlar trakya müzik ekibine..

Moderatör tarafında düzenlendi:

sevgili kardeşim ritim ve seslerini kullanıyorum.gayet güzel, yeni çalışmalarını sabırsızlıkla bekliyorum.ellerine sağlık.

Cevap:a 1000 e yeni ritimler ve sesler

çok sağol kardeşim dediğim gibi yeni ritimler olacak demiştim söylemiştim güzel introlu diyar diyar diye bir ritim yaptım işinize yarar

Ekli dosyalar

• a 1000 için yeni.rar
    84.8 KB · Görülen: 242

Tşk ler bayram biliyosun bu işi

saygılar abicim teşekkür ederim yeni ritimler ve sesler geliyor geliyor ....

kardes slm bu ritimleri pc de dinleme şansımız varmı ya varsa nasıl yaparım teşekkür ederim kardeş...

ritimleri kayıt etmen lazım ki kayıt programı lazım bilgisayarda öyle dinleyebilirsin ki dinlemekten kastın bilgisayarda dinlemek yada demo mu kısa bir demo olarak kayıt etmen lazım ve tabiki bunun için orgu bilgisayara bağlaman gerekli doğru bağlantı yaptığın taktirde kayıt eder ve edilen kayıt veya demoları dinleyebilirsin . zannediyorsam sen bilgisayar bağlayıp kayıt yapmak istiyorsun , arkasında tosh jak girişleri var bilirsin ordan bilgisayara bağlar kayıt yapabilir ve ritimleri de dinleyebilirsin . bayramyalcin17@hotmail.com kafana takılan olursa msn den sorarsın ok.