• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yetenek sınavı ?_

aysglyeslcmen

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
23 Ağustos da yetenek sınavım var Ege Üniversitesinde ritim ve moledi de sıkıntım var 5 6 günlük bana yardımcı olabilecek egzersiz bilen arkadaşlar var mı ? :confused:

Cevap: Yetenek sınavı ?_

kardeş allah yardımcın olsun çift ses 3ses akorlarına çalış

Ben de Dokuz Eylül buca eğitim fak. mezunuyum. İzmir'i özledim. Ben sistemin şu şekilde yürüdüğünü duymuştum. İzmir'de özel sanat okulları var bunlar öğrenci yetiştiriyor. Sınavı yapan öğretmenler de bu okulların öğretmenleridir. Ve kendi öğrencilerini alıyorlar. Sen bence sınavda görevli öğretmenler özel ders veriyorlar mı onu sorarsan kazanma şansınız yüksek olur. Yani bi nevi rüşvet alıyorlar :) Gerçeklik payı var mı yok mu bilmiyorum. Benim duyduğum dedikodu bu şekilde. Ancak resimle, müzikle ya da bedenle yakından-uzaktan alakası olmayan adamları fakülte öğrencisi olarak bizzat gördüğüm için dedikoduların gerçeklik payı olduğunu düşünüyorum. Saygılar... Allah yardımcın olsun kardeşim.

Ben de Dokuz Eylül buca eğitim fak. mezunuyum. İzmir'i özledim. Ben sistemin şu şekilde yürüdüğünü duymuştum. İzmir'de özel sanat okulları var bunlar öğrenci yetiştiriyor. Sınavı yapan öğretmenler de bu okulların öğretmenleridir. Ve kendi öğrencilerini alıyorlar. Sen bence sınavda görevli öğretmenler özel ders veriyorlar mı onu sorarsan kazanma şansınız yüksek olur. Yani bi nevi rüşvet alıyorlar :) Gerçeklik payı var mı yok mu bilmiyorum. Benim duyduğum dedikodu bu şekilde. Ancak resimle, müzikle ya da bedenle yakından-uzaktan alakası olmayan adamları fakülte öğrencisi olarak bizzat gördüğüm için dedikoduların gerçeklik payı olduğunu düşünüyorum. Saygılar... Allah yardımcın olsun kardeşim.

Turkiye gercegini yazmissiniz,bu uyari mutlaka dikkate alinmalidir,ya cok ust duzey bir yetenek olacak yada cok ust duzey torpil veya rusvet.basarilar,hayal kirikligi yasamamak icin bunlara dikkat etmek lazim....

Bakalım ne olacak zamanım kısıtlı.. Teşekkür ederim..

bu olayların aynısı başıma geldiği için biliyorum yazdığınız tamamen doğru size katılıyorum

burdan bir arkadaş bulmak yerine bir oğretim görevilisi bulup ondan ders alırsan cok cok daha faydalı olur kardeşim..........

yok arkadaş olarak değil de belki bir kaç link falan biliyorsunuzdur diye demiştim.. Kısa sürede eğitmen bulamadım fakat konservatuar okuyan arkadaşlardan destek aldım .. Evde falan kendim çalışabileceğim birşeyler biliyormusunuz diye sizlere danışayım dedim.

sınav yonetmeliği vardır orda sorulacaklar..Bazı dikte çalışmaları programları var onları bulup indirip çalışabilirsin..

ezgisel bellek ve aralık için kayıtlara link'ten ulaşabilirsin,

sınavına 3 gün kalmış ama 1 2 günlük bir çalışma bile çok şeyi değiştirebilir.

yeteneğin, kuruma bağlı öğretmenlerin özel kuruluşlarda yahut bünyesinde konservatuara hazırlayıcı bölümlerde yetiştirdiği "öğrenci" lerden üstünse seçilmeme olasılığın yok gibi.. eşit şartlardaysanız öncelik kazançtır. bu durumda seneye sizi bünyemizde görmekten kıvanç duyarız gibi birşey duyman kaçınılmaz.

bol şanslar,

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri